Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
==================================================
Od mojego bana minął już kawał czasu i udało mnie się prawie z tym pogodzić. Ostatnio już rzadko wchodzę na Wykop, ale kiedy dowiedziałem się o skoordynowanej nagonce na naszego Kolegę @zero_dwa nie mogłem stać z boku. Zaatakowali go tylko dlatego, że śmie mieć własne zdanie i otwarcie go wyrażać. Oczywiście żaden z hejterów nie miał zamiaru podjęcia z nim uczciwej polemiki, bo byłby skazany na porażkę. Oni dobrze zdają sobie sprawę z tego, że nie mają racji i blackpill to prawda, więc w desperacji chwytają się obrażania, drwin i walenia ad personam licząc na to, że zagonią przegrywa w kąt, zawstydzą, zastraszą.
O ironio, do tych przymówek doszło na początku czerwca, czyli miesiąca w którym ludzie z tego środowiska będą się solidaryzować z rzekomo dyskryminowanymi LPG. Rzekomo, bo w istocie to grupa uprzywilejowana, obłaskawiana przez główny nurt i virtue signaling polegający na "solidaryzowaniu się" z tym towarzystwem po prostu się opłaca. Ktoś, kto rzeczywiście jest dyskryminowany nigdy nie zyska wsparcia normictwa, bo nikt z szarej masy nie zechce być skojarzony i postawiony w jednym rzędzie z człowiekiem wykluczonym i zepchniętym na dół drabiny społecznej - nawet Piotr wyparł się uwięzionego Jezusa.

I tak, wyładowali swoją agresję i pokłady nienawiści na członku grupy PRAWDZIWIE dyskryminowanej wyśmiewając cechy przyrodzone i sytuację życiową w której znalazł się mimowolnie i z której nie ma dobrego wyjścia. Można to porównać do sytuacji psa przywiązanego do łańcucha, który jest drażniony, bity i głodzony. Jak w końcu warknie lub ugryzie, to oczywiście będzie kwik, że OMG JESTEŚ TOKSYCZNY PRZEGRYWIE I SIĘ JESZCZE DZIWISZ, ŻE CIE NIE LUBIĄ? xDDDDDDD Takiego biednego psa z chęcią by uśpili, podobnie zrobiliby z przegrywem. Dobry przegryw to taki, który znosi wszystkie upokorzenia, drwiny, potwarze i jeszcze na lewicę zagłosuje. Ty, @zero_dwa taki nie jesteś. Jesteś natomiast wzorem dla wielu przegrywów, bo musimy nastroszyć się jak jeże, żeby nikt nam w kaszę nie napluł. Sytuacja się zmieniła, normictwo połknęło blackpilla i usprawiedliwia nim naszą eksterminację, więc my też musimy się zmienić.
W tym liście zza platynowej kurtyny pragnę zapewnić cię o moim całkowitym wsparciu dla ciebie. Bądź jak zawsze niezłomny, nieugięty, bezkompromisowy i rośnij w siłę. Neuropejskie trolle niech sobie ujadają, ciebie nie złamią, ale przy okazji obnażą swoją prawdziwą twarz - zakłamanych hipokrytów, którzy mogliby godzinami opowiadać o dyskryminacji, wykluczeniu, toksycznej męskości i innych głupotach, a przy okazji robić coś dokładnie na odwrót. Sam wiem coś o tym, bo kiedy wyznałem, że płakałem po banie, to zleciała się wyśmiewać mnie ekipa od "mężczyźni też mogą płakać", a nie jakieś mityczne konserwy "chłop to ma być chłop".
I jeszcze na koniec dodam, że próżne zakusy duchów złych i próżne ich zamiary. Każdy przegryw ma szczepionkę na wyśmiewanie, drwiny i obelgi pt. "szkoła". Jesteśmy już niezniszczalni jak Ziemlianski Pułk Piechoty z twierdzy Osowiec i żadne dodatkowe wyszydzanie nas nie ruszy.
#przegryw
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 19