Wpis z mikrobloga

Widzicie? Cała ta wojna na Ukrainie to wina Ukrainy i złego Zachodu. To zgniły Zachód jest winny tej wojnie, bo pokazał Ukrainie, że można żyć inaczej niż pod ruskim butem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalne polecam obczaić działalność typa. Wcześniej był strasznie "przejęty" tym, że Polska się "rozbraja" i to tak, że kazał "spie#$&lać" ludziom, którzy pisali ze to dobrze, że nasz sprzęt zabija ruskich okupantów, a teraz lamentuje, że wykopki cieszą się z pożaru jakiegoś centrum biznesowego w Moskwie XD

Gdyby ktoś nie wierzył, że ruskie trolle działają na wykopie, to tu ma jeden egzemplarz.

#rosja #ukraina #wojna #ciekawostki #patologiazewsi #rakcontent #shitwykopsays
s.....i - Widzicie? Cała ta wojna na Ukrainie to wina Ukrainy i złego Zachodu. To zgn...

źródło: comment_16542728009mTwWnTZMwzoTg5CcVfJqR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@skitarii: to jest filozofia zwyrola który się tłumaczy z gwałtu: "To jej wina bo mi się chciało i miała wyzywający ubiór"
Eutanazja ołowiem, ewentualnie próba kuracji bejsbolem
  • Odpowiedz
to jest filozofia zwyrola który się tłumaczy z gwałtu: "To jej wina bo mi się chciało i miała wyzywający ubiór"

Eutanazja ołowiem, ewentualnie próba kuracji bejsbolem


@SaperX: gorzej. On nie mówi, że Rosja zaatakowała Ukrainę bo jest silna i agresywna. Używając twojego przykładu, on mówi: "Mogłaś mi sama dać, to bym cię nie zgwałcił. A tak to oberwałaś przy gwałcie i to twoja wina".
  • Odpowiedz
Ewidentnie akolita Sykulskiego więc i realista. Może jeszcze nie w pełni dojrzały bo zaś wszyscy jesteśmy ekspertami od li tylko 3 miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kycol_kycolewicz: jak ktoś jest ruskim trollem, to wyklucza to realizm.
  • Odpowiedz