Wpis z mikrobloga

Tak się czasem zastanawiam na co liczą laski, które siedzą od dłuższego czasu na tinderze. Są naprawdę atrakcyjne, pewnie miliony par i polubień, a one ciagle nie mogą nic znaleźć?
Jest tak jak z moją siostrą, której kiedyś tindera widziałem?
Było tak #!$%@? par i polubien, ze ja przez całe zycie tyle nie uzbieram.
A ona biedulka narzeka, że dalej sama i nikogo znaleźć nie może xD
Ja nie wiem, chyba serio według tych tzip trzebaiec prywatny samolot, 2 metry wzrostu, beniza 20 cm i 50k na miesiąc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
@Kapa3991: trochę Cię poprawię, bo 50k na miesiąc nie idzie w parze z prywatnym zamolotem. 500k na miesiąc* z resztą się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z mojego punktu widzenia to przez przesyt, laska ma z 3000 par, juz wybrala tego jednego jedynego 12/10, ale podswiadomie wie, że zaraz może wpadnie jeszcze lepszy materiał i tak koło się zamyka
  • Odpowiedz
Parę dni temu postanowiłem na nowo założyć tindera po kilku miesięcznej przerwie i oczywiście spotkało się parę razy te same twarze. Może po prostu nie używają tindera, może używają jako apki podbijającej ego. Dużo by sobie można scenariuszy pisać. Na pewno po tych kilku dniach jestem skłonny bardziej do usunięcia samej apki niż dalszego przesiadywania i klikania po nic. Swoją drogą sama apka dość mocno nabrała trochę innego charakteru. Praktycznie co druga
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapa3991: mam mega podobne odczucia, tam żeby znaleźć kogoś naprawdę ok, zeby Tobie laska poświęciła w pełni uwagę to jest #!$%@? cud. Co jakiś czas wracam na apke i widzę te same laski, widać, że są aktywne. Szukają #!$%@? wie czego i tak to się właśnie kończy. Dlatego ja już się nie łudzę, że spotkam kogoś na stałe, chociaż mam 30lvl. To jest dramat co się #!$%@? na tych portalach...
  • Odpowiedz
@Kapa3991 one po prostu lubią sobie porandkować, zostać zaproszone na randkę, mieć ons z kimś nowym, nie mieć zobowiązań i są po prostu świadome tego, że dopiero po 30 trzeba męża szukać

Czasami jest tak, że same nie wiedzą czego chcą, po co tam są - niby nie szukają, ale są na tinderze bo może je coś ominą, chociaż im nie zależy.

Czasami się nudzą, szukają jakiejś magicznej chemii, no i
  • Odpowiedz