Wpis z mikrobloga

@prnppp: fart :) tak, Kalinka jest wyjątkowa xD no ale przez to. Gdybym była bardziej świadoma że w ogóle tak może być, to bym może to inaczej rozegrała, tego już się nie dowiem. Dlatego piszę, wiedza nie boli a lepiej wyłapać od razu że coś jest nie tak, nie panikować, nie ignorować nieświadomie. Dla komfortu kitku i swojego ʕʔ gratis wzrok #!$%@? i wszystko wiadomo z kim
Pobierz xhxhx - @prnppp: fart :) tak, Kalinka jest wyjątkowa xD no ale przez to. Gdybym była ...
źródło: comment_1654277085nplQUTXYqBSPppLHpgsPAe.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xhxhx: ja to miałem tak, że jak sobie picie nalewałem do szklanki (no ten charakterystyczny dźwięk nalewania) to kot przybiegał, bo myślał, że jedzenie będzie xDDDDDD Teraz samiec alfa, no rąbaniec musi być najlepszy xD
@Hardporecorn: ale dwa małe się sobą zajmują :) późniejsze dokocenie jest o wiele bardziej skomplikowane. A generalnie z 2 kotami nie ma więcej roboty niż z jedynym. Moje się ze sobą nie umiały bawić więc musiałam robić dyżury xD ale jak są dwa od małego to jest inaczej. Ściąga to z człowieka obowiązek socjalizacji w pewnej części, kot uczy się jak być kotem i ma na stałe towarzysza np. Można zostawić