Wpis z mikrobloga

Hej #ps4 czy kombinował ktoś z zakładaniem nowego konta tureckiego by mieć PS Deluxe/Extra ? ile kosztuje ? Czy jeśli założyłbym drugie konto dla tureckiego konta i gier z wyższego pakietu to mógłbym grać swoim głównym kontem ?
W Polsce 400zł za extra lub 480 plus premium. To jeśli w Turcji za rok dałbym ze 150zł to i tak taniej niż kupowanie spidermanów i innych tytułów na raz :P
#ps5 #gry
  • 10
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: @konto_testowe12: A jak to jest z kontem. Mam swoje główne polskie konto z kilkoma grami i zakładam swoje konto o nazwie nazwakonta_kebab xD kupuje na nim tureckiego wypasionego ps plusa super duper hiper extra za 100zl na rok i czy mogę grać na swoim koncie nie kebabowym ? będę tam łapał zapisy gry i trofea ? Będe grać z europejczykami czy turasami w gry online xD? W sumie napisy/dubbing
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: powiem ci jak to wyglada obecnie z grami, bo jak to z tym nowym plusem to nie wiem na 100%

Kupujesz u kebaba na koncie kebaba. Zaczynasz sciagac gre na konsole. Wylogowujesz sie z konta kebabowego. Logujesz sie na swoje glowne konto. Czekasz az sciagnie gre. Odpalasz gre z glownego konta i masz full servis (save'y, trofki, itp).

@vulcanitu: będziesz grał po turecku( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: i tak za każdym razem jak nowy tytuł pobieram ;d? Nie moge poczekać aż się dociągnie :D? Bo powiem szczerze że jak wyjdzie ten ps plus super duper to będzie z 20 tytułów do pobrania xD Chyba że wrzucić w kolejke i się wylogować xD

Bo nie powiem za 100zł tyle gier na rok to spoko opcja.

Alienation | Housemarque, PS4
Bloodborne | FromSoftware, PS4
Concrete Genie | Pixelopus, PS4
  • Odpowiedz