Wpis z mikrobloga

[ #kielichproznosci #jdmboners #auta #motoryzacja #nurburgring #honda #prelude ]

Całkowicie lajtowe video z naszej eskapady na legendarny tor wyścigowy, mekkę wszystkich kierowców - czyli Nürburgring!

Oczywiście nie byliśmy tam, ot tak sobie - wybraliśmy się na pierwszy ogólnoeuropejski zlot właścicieli Hond Prelude :)

Pogoda średnio dopisała, ale za to pobawiliśmy się w fajnym gronie, poznaliśmy wielu ludzi z parunastu krajów, a zmieszane okrzyki w języku polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, czeskim, litewski podczas piątkowego ogniska... to jest to! :D

"Nuuu Pasza, dawaju Dżaka" i siup - pijemy z Andriejem z Sankt Peteresburga ;)

EURO PRELUDE MEET 2013 - OFFICIAL AFTERMOVIE

Wiem jedno - na pewno tam wrócę i przejadę parę okrążeń swoim samochodem, wrażenia murowane, a adrenalina pompuje tak serducho, że o mało nie wyskoczy :D
  • 11
  • Odpowiedz
@knysha: W ogóle to jakieś tam też moje ciche marzenie, jestem ciekaw jakbym się tam czuł, znając już prawie na pamięć większość toru, bo przejechałem na nim dziesiątki kilometrów w różnych symulatorach :-)
  • Odpowiedz
@tylko_litra: bardzo, jeden samochód od nas skończył na bandzie i laweta do kraju...

Obowiązują reguły jak na normalnej drodze ruchu, możesz zjeżdżać do prawej krawędzi i mrygać kierunkowskazami - wtedy dajesz znak, że można Cię wyminąć itp.

Tutaj fajne video - http://www.youtube.com/watch?v=ocdEqcZOeBk

Aha - na bramkach na poważnie sprawdzają samochody, jeżeli coś nie podpasuje obsłudze to haltują i na pobocze - a wtedy wsio przetrzepią :/
  • Odpowiedz