Wpis z mikrobloga

Nie będzie ok lodówka musi mieć miejsce z tyłu w miarę jak najwięcej. Największy kretynizm jaki zawsze widzę w hotelach to lodówki obudowane w szafkę tak żeby nie było widać że to lodówka. Wiesz jaki to ma sens ? Taki że wkładasz żarcie do środka i #!$%@? je po dwóch dniach bo w środku jest nie wiem 12-15 stopni.
@anonanonimowy321 według mnie mało ale możesz spróbować weź pod uwagę gdzie się lodówka grzeje nie tylko z tyłu ale również jest zawsze gorąca po bokach jak ja obudujesz z każdej strony to to ciepło będzie się gromadzić wokół lodówki i też nie będzie pomagać, będziesz miał w tej szafce w #!$%@? stopni xd
@anonanonimowy321 No jak o jeden stopień. Idź pomacaj lodówkę i zobacz gdzie się grzeje. Z tyłu masz cala chłodnice tam będzie najbardziej gorąca. Zobacz jak po bokach ja dotkniesz to też jest gorąca. Teraz jak obudujesz fo szafka te boki w sensie to to ciepło które wydostaje się przez boczne ścianki zacznie się w środku kotłować. I tylko grzać tą lodówkę coraz bardziej i w tym momencie masz błędne koło bo tak