Wpis z mikrobloga

21 dzień moich prób z wychodzenia z przegrywu.
Tinder- doszła mi para z seksowną pielęgniarką albo lekarką w moim wieku (zdjęcie w fartuchu w szpitalu). Twarz 6/10, parę kilo więcej, ale #rozowa fajnie ubita, duże piersi, szerokie biodra, płaski brzuch i długie szczupłe nogi, twarz lekko pulchna, do tego fajnie się ubiera. Chyba z ciekawości do niej zagadam.
Badoo- w sumie zagadałem do prawie 50 #rozowych. Odpowiedziały tylko 5 (czyli 10%), zainteresowana była tylko JEDNA żeby ze mną się umówić. Ogólnie badoo to straszna porażka, wzrost 175 cm, i twarz na jakieś 4/10 albo 3/10 i nie liczysz się u #rozowych. Nawet nie chcę odpisać, że nie są zainteresowane; a nie które to od razu mnie zablokowały. Za to jedna, co chciała się umówić to takie 3/10, niby normalnej budowy, ale brzydka figura. Zaczęła mnie wypytywać czy mam pracę, czy mieszkam sam, czy mam samochód, czy piję lub palę. Oczywiście mam pracę, własne mieszkanie i samochód, oraz nie piję (od miesiąca zero alkoholu i tak chyba już zostanie) i nie palę. Okazało się, że sama #rozowa, mieszka z rodzicami, obecnie bezrobotna (wcześniej pracowało na kasie, wykształcenie średnie) i do tego pali; ale przynajmniej nie ma dziecka. Chciałem choć przez chwilę być nie #przegrywem, więc ją spławiłem. Powiedziałem, że nie znoszę papierosów (prawda) i na tym zakończyła się nasza rozmowa. Pewnie gdyby #rozowa była ładniejsza, to zaakceptowałbym jej palenie.
Ogólnie to już mam dość zaglądania na tindera i badoo, bo tylko się #!$%@?. Ale postanowiłem miesiąc wytrzymać, nie ważne co by się działo. Zostało mi jeszcze 10 dni.
Co do #rozowej poznanej na tinderze, to coraz poważniejsze tematy w rozmowach zaczynamy poruszać. #rozowa jest bardzo bezpośrednia w rozmowach, co mi się podoba. Ponadto dalej jest mną zauroczona. Na rozmowy i pisanie z nią, dziennie coraz więcej czasu poświęcam.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • Odpowiedz