Wpis z mikrobloga

Czy posiadając czujnik prędkości i kadencji, ale bez pomiaru mocy będzie szacowało moc po treningu na intervals.icu ? Na Stravie jakoś to algorytm wylicza z samej prędkości po GPS a na intervals.icu pusto. Z czujnikami będzie tam coś wyświetlać ? Pomijam kwestię, że taki pomiar to o kant du*y potłuc.
#rower #szosa #gravel #ftp #strava #mtb
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sin-han: strava estymuje na bazie: tętno, prędkość, przewyższenia i szacuje że z Twoją wagą (musisz mieć uzupełnione) powinieneś ten segment/trasę zrobić z mocą....
Nie wiem na ile to dokładne, ale im mniej czujników to tym gorzej. Chociaż czujnik prędkości - z GPS też jest ok. Mam wyliczenia mocy gdy jeszcze byś miałem czujnika kadencji. Więc jeśli chodzi o moc to tylko pomiar mocy będzie dokładny, reszta to tylko estymacja i należy
@jagodowy_krol: Rozumiem, teraz jak działa Strava. Dzięki. A co z intervals.icu ? Ciekawi mnie czy posiadając czujnik prędkości sparowany z urządzeniem GPS, którym rejestruje trasę ( potem przesyłając to na Strava i intervals.icu) będzie pokazywało moc na intervals.icu czy też niezbędny do pokazywania mocy na intervals.icu jest jednak jakiś miernik mocy ?