Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: tak właśnie działa nasze polskie bagno.
Jak rządziło PO i mielismy rekordy inflacji to według TVN, Wyborczej i PO to był skutek kryzysu, a pis mówił że to wina rządu.
Jak rzadzi pis i mamy rekordy inflacji to według TVPiS, Gazety Polskiej i samego pisu to wina wojny i kryzysu, natomiast TVN, Gazeta Wyborcza i PO mówi że za wszystko odpowiada rząd xD
  • Odpowiedz
Jak rządziło PO i mielismy rekordy inflacji to według TVN, Wyborczej i PO to był skutek kryzysu, a pis mówił że to wina rządu.

Jak rzadzi pis i mamy rekordy inflacji to według TVPiS, Gazety Polskiej i samego pisu to wina wojny i kryzysu, natomiast TVN, Gazeta Wyborcza i PO mówi że za wszystko odpowiada rząd xD


@lagi_mozgu: oho, jest pierwszy symetrysta xD
  • Odpowiedz
@lagi_mozgu: Po co kłamiesz? Dobrze pamiętam, jak kiedyś TVN robiło co miesiąc nagonkę na rząd PO / PSL i wynajdywali jakąś aferę. A to nowoczesny pociąg na zwykłej trasie, bo minister jeździ nią do domu, a to poseł PO zapłacił za prywatną kolacją z kart sejmowej , a to polityk poleciał z rodziną na wakacje, a za bilet lotniczy zapłacił podatnik. TVN, POLSAT i TVP2 były na równi. Jechali po wszystkich.
  • Odpowiedz
@lagi_mozgu: jakie #!$%@? rekordy inflacji XDXDXDXD REKORDOWY dla PO był rok 2011 kiedy inflacja atakowała poziom 5%(ale go nie osiągnęła). Na ten moment inflacja atakuje poziom 20%, 5% to marzenie sprzed ponad roku. PIS #!$%@?ł ekonomię na poziomie komunistów(którymi zresztą są) w 1989r. Jak mi napiszesz coś o tym że winny putin lub inny tusk to cię wyśmieję XDXDXD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lagi_mozgu: to TVP i TVN wczasach rządów POiPSL cisnęli po ich rządach za każdym razem gdy wpadali na jakiś durny pomysł. Wtedy dziennikarze obu stacji prowadzili śledztwa i wykrywali kolejne afery ówczesnej władzy. Teraz jak widać w TvPiS nie znajdziesz ani jednego materiału krytykującego jakimkolwiek ruch polityczny PiSowcow wiecznie tylko a to opozycja a to rządy POiPSL. Powiedzmy jasno że te #!$%@? z PiSu zabijają media
  • Odpowiedz
@lagi_mozgu: I zobacz do jakiej sytuacji ekonomicznej po kryzysie doprowadziły nas działania poprzedniego rządu. A potem stań przed lustrem i sam przed sobą odpowiedz sobie na pytanie czy PiS swoimi działaniami doprowadzi nas do stanu chociażby sprzed 24 lutego 2022. #!$%@?ć jest łatwo, naprawić już może być nieco trudniej.
  • Odpowiedz
Jak rządziło PO i mielismy rekordy inflacji to według TVN, Wyborczej i PO to był skutek kryzysu, a pis mówił że to wina rządu.


@AgentGRU: podczas poprzedniego kryzysu Polska wyróżniala się znacząco od reszty, jako jedyni w regionie mieliśmy wzrost PKB. W dużej mierze była to zasługa skierowania środków budżetowych na inwestycje infrastrukturalne zamiast na socjal.
  • Odpowiedz
podczas poprzedniego kryzysu Polska wyróżniala się znacząco od reszty, jako jedyni w regionie mieliśmy wzrost PKB. W dużej mierze była to zasługa skierowania środków budżetowych na inwestycje infrastrukturalne zamiast na socjal.


@x-odus: no mi tego mówić nie musisz, to nie ja jestem symetrystą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz