Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie chcą dymów i awantur a później jednak nie? Czego oczekiwaliście od wprowadzenia pseudokibica na gale? Przecież to jest w #!$%@? specyficzne grono. Liczyliście na śmieszne żarty i poddymianie w stylu polaka? Chyba większość #!$%@? dysonans poznawczy
#famemma
  • 24
@maszszluga: ja nigdy nie byłem za wprowadzaniem ludzi z takiego środowiska na salony podejrzewam że #!$%@? dużo myślących ludzi miało tak samo dla mnie dla takich troglodytów nie powinno być miejsca w internecie czy ogólnie w mediach
@maszszluga: dla mnie Denis top1 zadymiarz. Przynajmniej znając osobiście kilku kibiców, jestem w 99.9% pewny, że on wierzy w to co mówi i naprawdę w życiu kieruje się według tych zasad. Dlatego jestem zadowolony z jego udziału, przynamniej nie jest nudno, jak z „zadymiarzem” Polakiem czy ferrarim.
@maszszluga: nie nie było jeszcze na galach takich ludzi którzy reklamie by grozili ludziom z publiczności czy zawodnikom że ich skopią znaczy było jak murańscy czy ferari ale to wiadomo że to aktorzenie a to co robią zalecxy to realne groźby ja się na takie coś nie godze i tyle
@Bagietsooon: mniejsza o opinie na jego temat. Mam wrażenie ze w #!$%@? ludzi zderzyło się z rzeczywistością. Świat nie jest złożony tylko z polakow i ferrarich. Są tez takie przypadki jak denis, i tak jak niekorzy napisali, może być i tak ze krzywo się spojrzysz i jesteś walny na #!$%@?. Ale nie ma w tym nic wyjątkowego XD przecież nawet w szkołach były takie przypadki, albo musicie mieć odcisk na psychice
@maszszluga: no dokładnie. Tylko wykopki myślą, że świat jest kolorowy jakby siedzieli przed monitorem, już jeden wykopek dostał liścia od Rafonixa, a później przepraszał. W dupie mam zasady Denisa, dla mnie gość wniósł coś nowego do tego uniwersum i fajnie, bo oglądam to dla dymów, a nie dla głaskania się i miziania po jajach.
@Milowia997: no i zgadzam się. Ale to są te podwójne standardy. Są tam laski które pokazują #!$%@? waszym dzieciom których tak szlachetnie bronicie. Są typy którzy przed F2F mówią o honorze a wala chwile później z partyzanta, są typy którzy spuszczają się w jajko, i są #!$%@? tacy którzy mówią ze nie pójdą na psy jak im wyjebia 2kk z konta. Wiesz co jest najlepsze? Ze są #!$%@? tacy jak ty
@Milowia997: pogadać sobie możesz, jeśli nie chcesz i masz z tym problem to tego po prostu nie oglądaj. Typie, widać że jesteś jakimś leszczem co w życiu jedyne co widział to serial kryminalny. Po ulicach w tym kraju chodzą 100x gorsze osoby niż Denis, idź protestuj żeby tych ludzi nie wypuszczali do miejsc publicznych.
@Milowia997: co „xd”? Typie, zamknij się w domu najlepiej do końca życia, skoro Tobie przeszkadza, że Denis komuś grozi, że mu wyj*bie publicznie przy paru tysiącach ludzi na transmisji XD Gdybys odwiedził niektóre dzielnice w tym kraju, to byś pewnie w psychiatryku skończył, skoro masz taki światopogląd.
@Milowia997: to, że nie spotykasz nie znaczy, że takie osoby nie istnieją i nie chodzą po tych samych ulicach co Ty. Wyobraź sobie, że są ludzie w tym kraju, którzy siedzieli za gorsze rzeczy, a są promowani w mediach na gwiazdy. Także nie nakręcaj się, bo to że Denis ma zasady kibicowskie nie znaczy, że jest jakimś strasznym kryminalistą i trzeba go usunąć z neta. Akurat jeden plus tych całych jego
@Milowia997: szkodliwe dla kogo? Nie nazywaj mnie idiotą, gdy sam nie potrafisz nawet porządnie zdania złożyć we własnym języku palancie. Jeśli dla Ciebie to jest szkodliwe to tego #!$%@?* nie oglądaj, a nie wymagaj żeby to przestało być promowane, bo innym może to nie szkodzi. A jak wyjedziesz z argumentem, że oglądają to dzieci, to bym Ci na mordę napluł, bo rodzice są od tego by wychowywać swoje dzieci i pilnować