Wpis z mikrobloga

@cherrz: Czytaj ze zrozumieniem - "lub zaprezentowane w tym roku." F10 już było normalnie klepane i sprzedawane w 2010.


@pejczi: to Ty czytaj uważnie xd "jakie samochody starsze niż 2010" to do czego się przywalasz :D
@cherrz: Sądząc po Twoich wnioskach zakładam, że logika matematyczna i matematyka dyskretna są Ci obce, więc rozłoże Ci to w sposób zrozumiały.
OP napisał:
"Jakie samochody starsze niż 2010 (lub zaprezentowane w tym roku) dalej wyglądają całkiem nieźle w porównaniu do obecnych samochodów?"
Co oznacza dwa zbiory samochodów:
-Wyprodukowane <2010
-Zaprezentowane w roku=2010.

Prezentacja odbywa się wcześniej niż produkcja - F10 zostało zaprezentowane w 2009, a produkowane od 2010 włącznie.
OP
@pejczi: mama Ci mówiła mądry, ale leniwy, co? xD nie wierzę że muszę Ci to tłumaczyć, ale dobra: BMW E60 wyszło w 2003 roku, więc jest strasze niż te zaprezentowane w 2010, więc należy do zboriu OPA.
@cherrz: A czy ja gdzieś napisałem, że E60 nie należy do tego zbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Sugeruję jedynie, że F10 które jest nowsze (i subiektywnie ładniejsze) również zawiera się w zbiorze.
@cherrz: Łapie sie, ale pokazywanie e60 przy f10 obok siebie i ocena w obszarze "ładnej budy".. bez porównania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pejczi: zauważ, że E60 jest generacje do tylu, a nie wygląda jak generacje do tylu. E39 przy E60 wygląda jak generacje do tylu, a to znaczy, że E60 była swojego rodzaju przełomem i mi się i E60 i F10 podoba, ale wole silniki z
@cherrz: Tutaj zgoda, e60 jest zaskakująco ponadczasowe.
Co do silników - ja bardzo mocno się przejechałem na N53 w e60 i równie szybko jak ją kupiłem, tak szybko sprzedałem - kibel jeśli chodzi o mechanikę.