Wpis z mikrobloga

Czyli bez problemu mógłbym kupić shovelhead z 1977?


@GG99: Bez problemu, ale wiesz że będzie przy tym mnustwo grzebania i wydatków?

Rozumiem. teraz jak sprawdzić które motocykle spełniają Euro 5?


@GG99: Musisz poczytać gdyż w USA mają inne normy i musisz się dowiedzieć czy jakieś ich normy sa równoznaczne z naszymi euro i czy są "wymienialne" na euro.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Brzmią pięknie ale nie mam zamiaru kupować tego silnika.
Bardziej mi chodzi po głowie coś w co mogę się zapakować na wyprawę po Europie. I nie chce turystyka.
Wole na spokojnie pojeździć chopperem/cruserem
Na razie chce zrobić prawko, kupić jakąś 600 i później coś większego. Na spokojnie
Myślałem o czyms takim
Ale przed zakupem poczytam dokładnie żeby nie wtopić pieniędzy.
Dzięki za dużo informacji
  • Odpowiedz
Na razie chce zrobić prawko, kupić jakąś 600 i później coś większego. Na spokojnie

Myślałem o czyms takim

Ale przed zakupem poczytam dokładnie żeby nie wtopić pieniędzy.

Dzięki za dużo informacji


@GG99: Jeśli nie masz problemów z kręgosłupem to pozycja może być. Pamiętaj żebyś mógł co najmniej 300km zrobić na zbiorniku. Przed dalszymi wyjazdami trzeba zawsze sprawdzić naciąg łańcuszka rozrządu, sprawdzić grubość przekładek sprzęgła sprawdzić grubość tarcz ciernych w sprzęgle oraz
  • Odpowiedz
Co w tym motocyklu jest nie tak?


@GG99: Zadałeś dobre pytanie.
I zadałeś to pytanie człowiekowi który jeździ na tuningowanym simsonie i motocyklu enduro, czyli człowiekowi o specyficznych upodobaniach.
Co w tym motocyklu jest nie tak? Moim zdaniem jest przepłacony. To znaczy HD mieli spóźnioną technologię w stosunku do Japońców specjaliści także mówili że więcej się od Japońców psują.
Wygląd rzecz gustu, ja interesujący się od małego motocyklami stawiam w opozycji
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mpetrumnigrum Marks nie jest dla mnie ważna. Przede wszystkim potrzebuje wygodnego i nie psującego się z możliwością montażu sakw po bokach i z tyłu na błotniku. I jeszcze oparcie (?) Sisy bar żeby przymocować futerał z skrzypcami motocykla.
  • Odpowiedz
@GG99: Taki polski renegate tylko zamiast gitary a skrzypce.
Pamiętaj tylko że normalny futerał nie jest przystosowany do większych oporów powietrza i nie jest przystosowany do deszczu a ten bardzo szybko pod wpływem ciśnienia wiatru dostaniesz się do środka.
  • Odpowiedz
@GG99: możesz mieć taki rozkładany z boku motocykla stelaż jak są w simsonach i MZ. Wpisz sobie bagażnik boczny Simson. Ja takich uźywam i są świetne nawet po 10 kg na nich woziłem i nic się nie dzieje a jak nie używasz to podnosisz dolną część do huty i wyglądają jak zwykłe stelaże pod kufry.
  • Odpowiedz