Wpis z mikrobloga

via Android
  • 13
problem polega na tym ze wprowadzając takie ograniczenia zabiją sami tą strone, to nie administracja robi content na działach zamkniętych tylko społeczność a że jej tam nie będzie to działy sobie zdechną tak samo jak główna przecież admini tylko podpierdzielają memy z innych stron xD Oczywiście byli znani z tego że wcześniej mieli zesrane pomysły ale teraz wy*ebało ich w kosmos jak zsrr Gagarina na orbite.
@Szkopu Wrócą na kolanach, ale już raczej nie odbudują społeczności, zostaną osoby chore psychicznie. Sadol ma o kilka poziomów lepsze community, niż Jbzd, większa kultura, mniej dorośnietych gimbusów.
via Android
  • 1
@xBARTEXx Może to i prawda, nie wiem, Sadola przeglądałem sporadycznie, ale Jbzd to nie tylko hard było wiele innych działów które pójdą gdzie ? Na Reddita ? Główna zawsze epatowała najgorszymi użytkownikami. Wg mnie trzon tych najbardziej ogarniętych siedział na działach i oczekujących normickie jednostki sie tam nie zapuszczały zazwyczaj. Właśnie takich społeczności szkoda, może #wykop wchłonie lepszych.
via Android
  • 0
@cielak44 Dokopałem sie w aktualnej wojnie stulejnej na jbzd do informacji że niby przez to iż strona przyciągała cały szereg lewostronnych jak i prawostronnych ekstremistów plus działy hard itd to była odcięta od lepiej płatnych reklamodawców co spowodowało na początku zasranie różnymi reklamami, później premium i te emotki a na końcu to co mamy teraz, ale nie kupuje tej wersji bo skoro niby tak #!$%@? sie utrzymywała to dlaczego rozszerzali ją o
@Szkopu: brzmi jak kiepska wymówka.
Ekstremiści są tacy że ledwo ich widać poza śmiesznymi komentarzami. To na wykopie jest ich więcej.
A jak hard jest problemem to go usunąć .

Aż ciekawe jak sadistic sobie radzi jak to jeden wielki hard dział xD
via Android
  • 0
@cielak44 Ciul wie jaka jest prawda bo Administracja nigdy nie miała żadnego kontaktu ze społecznością oprócz właśnie noszekresze który coś tam pisał z ludźmi, to co napisałem to tylko domniemania społeczności, prawdy sie nigdy nie dowiemy można tylko spekulować nad powoli dogorywającą stroną.