Wpis z mikrobloga

Pamiętam za dzieciaka było dużo serwerów 7.6 na yurots. Był dark tower ots który w tamtych czasach (13 lat temu) był hitem. Na listach ots był przed podkarpackim. Chciałbym opłacic dedyka i postawić taki serwer z mapka która z czasem zaktualizuje. Exp rate razy pięć.
Byłby ktoś chętny na taki serwer? Czy w tych czasach to będzie porażka.. nie widzę praktycznie żadnych takich serwerów. Serwer może być non profit nie potrzebowałbym żadnych zarobków z tego. I z góry mogę to wszystko opłacić.

#tibia #ots
  • 6
@kopytnekopytko: era OTS minęła, średnio raz w tygodniu ktoś na tagu reklamuje serwer. Postoi kilka tygodni i umrze jak wszystkie. Global obecnie to jedyna alternatywa i w zasadzie tylko na tych serwerach gdzie jeszcze są ludzie. Na Pelorii gdzie gram od dłuższego czasu, są takie dni, że ciężko znaleźć kogoś do th

W ten weekend będzie exp/loot X2 doskonały czas żeby zacząć jak cię tak nostalgia chwyciła. W razie czego pisz
@grezzle: witam dziękuję za propozycje ale podziękuję. Wiem że era przeminęła zastanawiałem się tylko czy ktoś by chętnie pogral na takim serwerze. Serwer mogę opłacić z góry na dwa lata gdyby było chętni xd
Ps. Gram na nadorze ale słabo czuje klimat tibii. Bardziej to hsck Slash przypomina