Wpis z mikrobloga

@nequiquam:
#przegryw #blackpill #rozowepaski

Znalazłam dziś na jakiejś wybitnej grupie eudkacji seksualnej na Facebooku, która wszem i wobec chwali się tolerancją post o INCELACH. Oto czego się dowiedziałam:
-jeśli ktoś zgadza się z założeniami blackpillu, przyjął je bezrefleksyjnie
-udany związek między kobietą i mężczyzną można porównać do umowy handlowo-usługowe (chodzi o to że mężczyzna ma usługiwać)
-kobiety szukają w mężczyznach poczucia bezpieczeństwa i potwierdzenia własnej atrakcyjności (buduje to ich pewność siebie). Na pewność siebie kobiety mają wpływ fizyczność, zarobki, status społeczny i reputacja danego mężczyzny
-Jesli kobieta chce być cytując "dobrze za**chana" to chodzi jej o poczucie bezpieczeństwa
-Blackpillowcy są obudowani murem pogardy, kompleksów i ironii
-To wina mężczyzn, że kobiety ich nie chcą. Gdyby chcieli - mieliby wszystko
-Wstawianie zdjęć z naturalnej perspektywy, bez edycji jest obrzydliwe i niechlujne
-Półprzymkniete oczy to zapowiedź nudnego życia
-Męzczyzni mają depresję żeby dopiec kobietom
-W oczach kobiety każdy może być chadem

Rzygać mi się chce, coraz bardziej brzydzi mnie moja własna płeć z miesiąca na miesiąc. Co najlepsze, autorka posta uważa że jest niezwykle życzliwa i pomocna wobec jak ich nazywa, inceli (nawet nie zna definicji tego pojęcia, ale ch*j). Oczywiście cały tekst pełen jest wulgaryzmów, ataku w stronę mężczyzn i usprawiedliwiania kobiet. Ale ona pomaga. Wyciąga rękę. Mówi jak się zmienić.
A k*rwa ch*j jej w dupę. Wściekłam się.
Jeśli ktoś chce poznać pełną treść posta, niech pisze, bo nie ogarniam jak wstawić tutaj więcej niż jedno zdjęcie (da się tak w ogóle?). Na pv mogę podać discorda czy co tam chceta.
Latało tu już moje zdjęcie z garnkiem na głowie i kombinerkami w ręku, więc poza k"rwieniem się nie mam problemu z udowodnieniem, że fejkiem nie jestem.
Miłej nocy panowie
  • 19
  • Odpowiedz
@nequiquam: Kwestia jest prosta - im więcej inceli i black/redpillowców w społeczeństwie, tym mniej mają do powiedzenia. Im więcej mężczyzn uczy się o naturze kobiet, tym więcej nauczy się mówić im "nie".
A wtedy skończy się dla większości z nich easy mode i zacznie inna śpiewka.
  • Odpowiedz
@PomaranczaTesto: po pierwsze, czytaj ze zrozumieniem. napisałam że udowodnię w jakikolwiek sposób poza ku*wieniem się. pokazywanie dupy się do tego zalicza. po drugie, kobieta przegrywam być nie może, jakby się żaliła tutaj jakaś uważając że jest, to żenada, ale ja jedynie chcę przekazać informację tym dobrym chłopakom na temat tego co się odjaniepawla i jakie #!$%@? krążą na ich temat. używając tagu zbieram daną grupę społeczną, nikt nie powiedział że
  • Odpowiedz