Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy wysryw.

Po dwóch latach grania demo na xtb postanowiłem w maju w końcu zacząć grać na realny hajs. Skupiłem sie tylko i wyłącznie na Nasdaqu. Nie zaczynałem z dużymi kwotami - do 4000 zł. Kiedy w danym dniu był jakiś zysk - wieczorem automatycznie leciała wypłata różnicy na konto.
Wynik? 12940.03 zł.
Najbardziej zyskowna transakcja - 990.48 zł
Najbardziej stratna - 696.72 zł (w ostatnich dniach zamknięta taka pozycja, trochę za duży chaos na rynku)

Granie głównie w godzinach wieczornych ze względu na brak czasu w pracy (nie chciałem zostawać z otwartymi pozycjami kiedy nie mogłem sprawdzić co się dzieje).

Czesto czekałem z otwieraniem pozycji ze względu na brak pewności, nie ryzykowałem, analizowałem wykresy i informacje z rynków. Myśle ze najważniejsze to nie podpalać się - po większych „wygranych” dawałem sobie dzień odpoczynku zeby nie włączył się tryb god mode (maksymalnie w jeden dzień 3.5k na +)
Informacje oczywiście pobierałem od Was

Mam nadzieje ze czerwiec będzie równie udany

#gielda #nasdaq
  • 14
  • Odpowiedz
@ramirezzz: Brawo. Jak to mawiał Buffet: „idiota z dobrym planem może pokonać geniusza bez planu”. Nie żebym sugerował, ze jesteś idiota, chodzi mi o to, ze konsekwentnie trzymałeś sie planu i wypłaciłeś kase i dzieki temu nie wyzerowałes konta
  • Odpowiedz
@ramirezzz: Cholera, bardzo wysoko z trafnością, albo god mode masz, albo przeczekiwałeś stratne deale. Jeśli to drugie, to musisz uważać.
Powodzonka na tym łez padole.
  • Odpowiedz
@ramirezzz: jak mogę Ci coś doradzić, myśl w kategoriach punktów a nie złotówek, życie stanie się łatwiejsze

ale sam wynik bardzo ładny, gratulacje, najważniejsze nie osiąść na laurach teraz :P
  • Odpowiedz