Wpis z mikrobloga

@iohnny: kupienie jednego 34" widescreen kosztuje w sumie tyle samo co kupno 2 mniejszych monitorów (albo mniej) a oszczędza chaosu. Ale w sumie to bym dokupił sobie jeszcze jeden bo mimo że mam dużo przestrzeni użytkowej to bym chciał więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja mam wszystko w jednej linii, przez pewien czas miałem laptop poniżej monitorów, ale wkurzało mnie to, kupiłem stelaż na lapacza i teraz mam od lewe 27", 27", 22"(pivot 90°), lapacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iohnny: ja mam 34" 3440x1440 do grania lepsze bebechy i pracy biurowej 35" 2560x1080 i chwale sobie. Wczesniej ten sam 34" i z lewej 24" full hd, tez bylo dobrze ale wole dwa ultrawide. Spokojnie snapuje sobie po dwa okna na monitor, jakbym sie postaral to moze i trzy by weszly (tylko pionowo) na tym z wieksza rozdzielczoscia. Gdybym teraz kupowal drugi ultrawide to tez chyba bylby 3440x1440
@iohnny: imo żadna z nich. Laptop pod monitorem to 2 opcje: albo laptop będzie rozłożony prawie na płasko (więc raczej mało użyteczny, a zajmujący dużo miejsca na biurku), a monitor względnie dobrze ustawiony, albo laptop będzie sensownie ustawiony, a monitor będzie zdecydowanie za wysoko. Jeżeli rozważasz używanie ekranu laptopa w konfiguracji z 2 innymi monitorami to polecam jednak jakieś ramię pod laptop i umiejscowienie go na podobnej wysokości co reszta, ewentualnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hoszin: i7 8700k na 4.8ghz, 1080ti dawalo rade
Teraz 3080 ti, daje rade bardziej
Lapek roboczy ma tylko zintegrowany uklad graficzny ale ogarnia jakos dwa monitory ultrawide - oczywiscie ze stacja dokujaca
Ekranu laptopa generalnie używałem bardzo rzadko, głównie do spotify, a do klawiatury się przyzwyczaiłem xD. Skoro jest tyle głosów, żeby wyrzucić laptopa to musi coś w tym być ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba się zdecyduję na 3. z zamkniętym laptopem.