Wpis z mikrobloga

Cześć,
z racji tego, że mieszkam w Poznaniu a na ryby jeżdżę w swoje rodzinne strony ( lubuskie) chciałbym zacząć spinningować w okolicach #poznan. Może jest ktoś chętny na jakiś wypad nad wartę czy inne pobliskie miejscówki w szczególności interesuje mnie coś z trójki Boleń, Sandacz, Szczupak. Sam osobiście nie znam miejscówek, planuję po pracy pojeździć trochę po okolicy i ogarnąć jak wygląda Warta. Być może ktoś chciałby się podzielić miejscem, gdzie mógłbym zostawić auto i pochodzić wzdłuż rzeki. Będę bardzo wdzięczny. Połamania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo
  • 14
@Scutacarus: dzięki, idzie tam połowić z brzegu czy jednak nastawiać się na środek pływający? Z ciekawości w jakiś dzień kupię jednorazowe pozwolenie i przejdę się w okolicach Polibudy to najwyżej dam znać jak poszło.
@Scutacarus: widzę, że dużo jest z tego gospodarstwa lutom. W zeszłym roku w maju pojechałem na Białokoskie z brzegu i niestety wróciłem o kiju, gadałem z tutejszym gościem to mówił, że przez to gospodarstwo to teraz jest dramat i odpuściłem ich łowiska. W takim razie przywiozę sprzęt pływający i w najbliższym czasie popływam po pamiątkowskim albo którymś z tego gospodarstwa, gdybyś kiedyś był chętny na jakiś wyjazd to jestem chętny, bo
@Zolwik155 a widzisz co człowiek to opinia. Ja slyszalsk o bialokoskim dużo dobrego. Mi z PZW szkoda tylko warty a dniówka dla niezszerzonegi w poznaniu to jakiś żart jest. To już solar jakąś komercje chociaż mi Lusowo starczy akurat
@Scutacarus: Słuchaj, jeśli będziesz miał jakiś wolny weekend to daj znać, widzę że z łodzi na lutomie 40zl za dzień, ale ja z chęcią się gdzieś przejadę. Mam ponton, dwie osoby się zmieszczą także można pojechać gdziekolwiek. A propo warty, to okolice puszczykowa albo trzech młynów są warte obrzucania, wiesz coś na ten temat? Połamania( ͡° ͜ʖ ͡°)