Wpis z mikrobloga

Nawet tepak aron i lump Geremek wiedza ze kononowi się nie da pomoc bo się nie da go zmusić do niczego

A wykopki dalej ze „nie pomagajom mu 24/7”

Wszyscy sa lateksami a stwierdzenie ze Konon jest uparty to lizanie srawkowi dupy xD

Nawet aron i Geremek gardzą wykopkami xD

Jakby ktoś z was piwniczaki spędził z taka osoba chociaż jeden dzień to sami byście go zabili dla spokoju xD

#kononowicz
  • 39
@Jim2Lahey kolego, ale ja wiem jak wyglądają zarobki na yt, znam temat - monetyzacja to dosyć powszechna sprawa i zdaje sobie sprawę ile pieniędzy generuje choćby 500k odsłon, a co mówić o milionach miesiąc w miesiąc. Tutaj na wykopie jest myślenie jak na chlopski rozum, nooo co Ty he he na nibembenie reklamy puszczają. Głębokie wyparcie.
@William2290: i mimo ze jest #!$%@? co wąchał gacie narkomana i spędził z narkomanem recydywista noc to kroi 40k na miesiąc xD w dupie go mam chociaż przyznam ze się dobrze ustawił. Takich ludzi co ciągną ze słupów jest w Polsce tysiące, srawek nie odkrył złotego biznesu.

Jedyne co mówię to ze kononowi się nie da pomoc.

Dla bandy ułomków na wykopie to dość żeby nazwać kogoś kochankiem srawka, ale koło
@lurkr argument od czapy, no gdzie by się ulotnił? Do Warszawy? Siedzi na końcu Polski, choćby z tego powodu żadne Pawełki do niego nie jeżdżą. Tam ma pewnie działkę, spokój i kwit generowany za klejenie filmów pobieranych z one drive na telefonie arona.

40 k to jakaś magiczna granica?

Zarobki to spokojnie 20-30k, w grudniu mogło być ponad 50 bo stawki reklamowe przed świętami #!$%@?ło prawie 2.5 x.
boli. Wykopek za 2500 #!$%@? cały miesiąc to się klepie po plecach z innymi wykopkami sobie podobnymi. Stoi o 5 rano na przystanku i płacze ze srawek ciągnie kokosy a on tylko pale kierownikowi xD
@lurkr

Z tym się zgodzę, większość jest #!$%@? (zazdrosna) o zarobki bielska, a pozostali tkwia w mocnym wyparciu.

Najlepiej dawać każdego dnia filmiki, strimy, wycieczki, ale broń boże na tym zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡
@gzymspiwniczny: ale inni go już wyjaśnili, Wardęga poleciał po łebkach i wyliczył ogólna liczbę bo ma mało czasu i na wszystkich teraz robi lecąc na fejmie, ci co go wyjaśnili rozbili na części pierwsze kanał mlecznego, Wardega nie wliczył ile filmów nie miało monetyzacji za bluzgi itd., a wtedy nie wyświetlały się reklamy i nie zarabiały, mimo, że miały nawet 70 tys wyświetleń, nie rozumiesz trochę yt. Wiesz czego teraz rudy
@gzymspiwniczny: "Najlepiej dawać każdego dnia filmiki, strimy, wycieczki, ale broń boże na tym zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)" o widzisz wreszcie rozumiesz ale jednak nie do końca, filmy na mlecznym ze świąt nie miały monetyzacji mimo wyświetleń bo były niektóre nieocenzurowane, Meksyk i inni to mi kiedyś w prosty sposób wyjaśnili, najwazniejszy jest ruch na kanale a nie nawet sama liczba wyświetleń, choćbys miał ich po 30
@Jim2Lahey kolego, ja doskonale rozumiem yt ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie bierzesz pod uwagę tego, że monetyzacja może spaść po kilku dniach lub wskoczyć na żółty dolar, ale tam gdzie były reklamy to zapłacić muszą. Te zasady się stale zmieniają, kiedyś chodziło o to by przekleństw nie było za dużo, potem w pierwszej minucie i x w 30 s filmu od startu. Wiem po co jest cenzura.
: "Zarobki to spokojnie 20-30k, w grudniu mogło być ponad 50 bo stawki reklamowe przed świętami #!$%@?ło prawie 2.5 x." xDDD dalej nie wiesz jak to działa xD

@Jim2Lahey mam potwierdzone informacje od osoby prowadzącej kanał rozrywkowy i w grudniu był ogromny skok w stawkach za odsłony - więcej reklam, więcej reklamodawców. Dobrze, że Ty wiesz jak to wygląda i zarobiłes cos na yt.
@gzymspiwniczny: "Najlepiej dawać każdego dnia filmiki, strimy, wycieczki, ale broń boże na tym zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)" o widzisz wreszcie rozumiesz ale jednak nie do końca, filmy na mlecznym ze świąt nie miały monetyzacji mimo wyświetleń bo były niektóre nieocenzurowane, Meksyk i inni to mi kiedyś w prosty sposób wyjaśnili, najwazniejszy jest ruch na kanale a nie nawet sama liczba wyświetleń, choćbys miał ich po 30
@Jim2Lahey meksyk musiał dodawać ciągle filmy i też to doprowadziło do kanibalizacji odsłon bo najnowszy film, który NAJCHĘTNIEJ poleca yt miał mało odsłon, a jak mało odsłon mają te poprzednie to trzeba mniej polecać bo widać, że ludzie nie oglądają tego.

Druga kwestia, filmy meksyka po odcince miały skok odsłon i następnie umierały, dlatego pakował ciągle nowe i sabotował własne działania. Nikt nie dodaje filmu godzina po godzinie.
@gzymspiwniczny: ale ja nie będę zarabiał z YT bo nigdy to nie było moim zamiarem, chce być osobą prywatną i tylko chyba z całego wykopu jeden Meksyk zna moje konto na insta, bo kiedyś do niego napisałem parę zdań. Meksyk właśnie dlatego nawalał dużo i często, nawet jak miały po parę tysięcy, no to widzisz, rudy siedzi i dlatego teraz tak cenzuruje na potęgę, może teraz coś poważnie odkąd Geremek wszedł