Wpis z mikrobloga

Nawet tepak aron i lump Geremek wiedza ze kononowi się nie da pomoc bo się nie da go zmusić do niczego

A wykopki dalej ze „nie pomagajom mu 24/7”

Wszyscy sa lateksami a stwierdzenie ze Konon jest uparty to lizanie srawkowi dupy xD

Nawet aron i Geremek gardzą wykopkami xD

Jakby ktoś z was piwniczaki spędził z taka osoba chociaż jeden dzień to sami byście go zabili dla spokoju xD

#kononowicz
  • 39
  • Odpowiedz
@lurkr: no ok ale czerpią z niego korzysci wiec powinni o niego dbać w minimalnym stopniu xD jacusiek nie przyłazi tam dla zapachow knura tylko z nadania centrali. Jakby chciał to by była opiekunka z mopru bo gdyby nie piecza centrali to knurek juz dawno bylby ubezezwolniony z urzędu j pod opieką
  • Odpowiedz
@lurkr: mnie ciekawi, dlaczego piłkarz mając tyle kasy z lajtów na szkolnej sam nie podjechał tylko wzywał gościa z Warszawy wiedząc w jakim jest stanie xD strach obleciał przed 16 czerwca i znalazł frajera? z tego wszystkiego najbardziej mi Barneja szkoda bo wydał w kij na wache, dostał obszczany fotel i jeszcze go jadą
  • Odpowiedz
@NeroBozy17: dbają przecież w minimalnym stopniu. To jest świadomy swojej choroby 50 letni chłop.

Ma kupione leki. Ma zakaz picia mleka i coli.

Jak Geremek mu zwróci uwagę to jest #!$%@? później do nocy, mimo to Geremek mu zwraca uwagę.

A opiekunka była. Konon od najgorszych #!$%@? ja wyzywał dziennie. Szkoda mi było kobiety tak szczerze.
  • Odpowiedz
Jakby ktoś z was piwniczaki spędził z taka osoba chociaż jeden dzień to sami byście go zabili dla spokoju


@lurkr: Podpisuje się pod tym rękami i nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jim2Lahey czy olgierd i kazdy kto nagra film o kononowiczu ma święty obowiązek mu pomagać? Byly oficjalnie nagrane obietnice dozywotniej pomocy, za takie pieniadze tam powinna byc dzienna pomoc i obiady, żeby nawet szły w śmietnik to konon na nie zarobil.

@lurkr ale Ty durny, to ten typ widza co się cieszy z gównodymów u barneja kosztem #!$%@? większej sprawy.

Spędziłem z kononem dzień i wiem jak to wyglada
  • Odpowiedz
@lurkr: #!$%@? nikt nie chce mu pomagać, tylko chcemy żeby brzuchate barachło zrobiło to do czego się zobligowało, i skoro czerpie z niego korzyści to niech chociaż odrobinę zadba o swoją pacynkę.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: to po kij gościowi w niedzielę tyłek zawraca? po to tylko, żeby coś zarobić na plus dla swojej sprawy? i to wedle Ciebie nie jest obłuda?
Za jakie pieniądze? bo Wardęga tak wam powiedział i łykneliscie jak pelikany, nawet wardege w tej kwestii wyjaśnili, wiele filmów nie miało monetyzacje przez długi itd., prędzej by wam Meksyk wyliczył po ruchu na kanale. Obiadki codziennie? Niemiecki go kiedyś nagrał ile tam jedzenia
  • Odpowiedz
@Jim2Lahey: nie śledzę tego debila, od jego pierwszego wystąpienia go gnębilem. Musiałem usunąć konto na wykopie które miało ponad 7 lat, bo psychofani Olgierdano mnie śmiercią straszyły za to ze go krytykowałem.

Te same osoby teraz go jebią.
  • Odpowiedz
@lurkr: "bo psychofani Olgierdano mnie śmiercią straszyły za to ze go krytykowałem." LOL nawet nawet ja jeszcze tego nie miałem :Do dlatego nie chciałem dzwonić do typa ze swojego prywatnego numeru bo wiedziałem jakie ten gość i jego "fani" mają schizy
  • Odpowiedz
@Jim2Lahey: na starym koncie znalezienie mojego adresu to była minuta. Teraz jestem na szczęście zielonką i nowoszkolniakiem, bo przecież konto ma 3 miesiące a to jest jedyny wyznacznik tutaj na wykopie xD

No i zostałem lateksem i kochankiem geja, bo przecież twierdze ze się nie da pomoc kononowi :D
  • Odpowiedz