Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Tak sobie teraz uświadomiłem po tekście o nie interesowaniu się polityką że wcześniej na wykopie była piękna konserwatywka ale nie dawała rady wykonać rozkazów dowództwa więc zmienił się oficer dowodzący w oddziale propagandowym, potężny @L3stko robi za dwóch, dostarcza lol kontentu 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powinna powstać wikipedia szurów wykopowych xD
N.....k - @MglawicaKraba: Tak sobie teraz uświadomiłem po tekście o nie interesowaniu...
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: a dziękuje ʕʔ

Wejść na tt Korwina rano, masz 90% pewność że znajdę jakiś prorosyjski wpis.
Co do reszty szurfederacji, tez się coś zdarzy, bardzo mnie raduje ta troska o stan wojskowych magazynów w PL

  • Odpowiedz
nie jest kobietą


@Lukardio: ZOSTAW MOJĄ PIĘKNĄ MYSZKE KONSERWATYWKE, MOJĄ PRZYSZŁĄ TRADWIFE, TAŃCZĄCĄ BOSO WŚRÓD KWITNĄCYCH KWIATÓW NA ŁĄCE TY OKRUTNY LEWAKU KOMUNISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedz
@aegispolis: i jak ktoś się ze mną nie zgadza to albo kompletny lewak który wyssał komunizm z mlekiem matki albo opłacony internetowy troll który ma zdyskredytować takich jak ja.. mówiących prawdę niewygodną dla rządu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Taaa, wy wszystkie baśniowe tęczowe stwory nie interesujecie się konfą, dlatego dzień w dzień śledzicie poczynania jej polityków i sympatyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz