Wpis z mikrobloga

@anoysath: homo propaganda w korpo mieście takim jak Dublin w Irlandii jet na grubo rozkręcona (wszędzie te kawałki materiałów w kolorach tęczy) przed każdym hq korporacji w nasileleniu takim że w moim mniemaniu tylko szkodzi przestrzeni publicznej
Fun fact... .w zeszłym roku sklep Disney dla dzieci miał nawet ozdoby lgbt.
W moim odczuciu to jest przesada tego środowiska gdzie jako osoba obojętna totalnie co do tego środowiska takie akcje jak
  • Odpowiedz
W moim odczuciu to jest przesada tego środowiska gdzie jako osoba obojętna totalnie co do tego środowiska takie akcje jak pride month tylko mnie odpychają.


@pasku1985: Od oglądania ozdób świątecznych w dzieciństwie też masz traumę?
  • Odpowiedz
@AugustinTarrou: traume mam od przegladania wykopu :) ozdoby świąteczne lubie bo tworzą spoko klimat,w przeciwieństwie do tych samych kolorów nawalonych na całym mieśćie przez miesiąc.Mieszkam w Dublinie takze zapewne mam inny punkt widzenia niz ty.
  • Odpowiedz
@pasku1985: Tęcza pasuje do letniego klimatu, poza tym te odcienie są tak dobrze dobrane, że w sumie ze wszystkim fajnie wyglądają. No, ale mogę zgodzić się, że może być to trochę monotonne. Może to okazja, żebyś wymyślił tematyczne ozdoby i urozmaicił swoje sąsiedztwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz