Wpis z mikrobloga

@cargt3:

Dużo nie pamiętam, bo to chyba było z 3 lata temu już. Przypomina mi się scena gdzie 5 ruskich napiera na jakieś drzwi a dwójka dzieciaków daję radę ich powstrzymać xD
Pełno scen typu już za chwilę, już za momencik potwór was dopadnie, ale w ostatniej chwilii jednak nie xD
Sceną w domu gdzie ten potwór #!$%@?ł mackami w dach domu i próbował schwytać czy tam zabić dzieciaki. Był
  • Odpowiedz
Teraz zresztą też. Łagry wyglądały jak więzienie o zaostrzonym rygorze, ale takie kity to chyba tylko amerykańcom można wciskać. W łagrze za dowolną głupotę dostawałeś kulę w łeb bez dyskusji, a nie że za ucieczkę i pobicie strażnika pakują Cię za kratki XD
  • Odpowiedz
Teraz zresztą też. Łagry wyglądały jak więzienie o zaostrzonym rygorze, ale takie kity to chyba tylko amerykańcom można wciskać. W łagrze za dowolną głupotę dostawałeś kulę w łeb bez dyskusji, a nie że za ucieczkę i pobicie strażnika pakują Cię za kratki XD


@agdybytak: To też w tym sezonie wyłapałem i miałem w pierwszej chwili podobne przemyślenia. Jednak po chwili przemyśleń stwierdziłem że to są lata 80-dzisąte i mimo wszystko
  • Odpowiedz