Wpis z mikrobloga

serio? Aż się zagotowałam xd czy ten program nosi nazwę ZNAJDŹ PRZYJACIÓŁ? Głupie usprawiedliwianie tym, ze mieli z nimi najmniejszy kontakt xddd a co to #!$%@? ma do tego? Żmijka to żmijka, ale serio zaslugiwali na ten finał i w tym momencie powinno się brać pod uwagę relacje a nie jakieś #!$%@? kontakty między uczestnikami xdd żałosne, jak dla mnie ta edycja to jakaś pomyłka a na Laure już nie mogę patrzeć xd
#hotelparadise
  • 11
@Siarasiala: no nie, hp to nie love island. Tu głosują uczestnicy i liczą się relacje ze wszystkimi, a nie żeby mieć parę, która idzie się do końca i izoluje się od całej reszty. Jay rozgrywał wszystko strategicznie, ale na koniec jego strategia zawiodła, mimo że zrobił wiele żeby ludzie mieli większe zaufanie do Żmiji i żeby poprawić jej wizerunek wśród reszty uczesników ale to zawiodło. To że masz niby romantyczną relację
@Siarasiala: skory ale to nie love island gdzie liczy się wielkie love Haha to hotel paradise, można wylecieć w każdym momencie przez przypadek, decyzje kogoś komu zalazłeś za skore, ogólnie to gra i im więcej jest namieszane tym lepiej ;)
@Siarasiala: w sumie to w hotelu chodzi o to żeby utrzymać się z tygodnia na tydzień i zaskarbić sobie sympatię innych (bo to inni uczestnicy decydują ostatecznie kogo wybrać) - a patrząc na ta słynna "prawdziwość" relacji to już Kuba z Oliwia są dla mnie bardziej autentyczni