Wpis z mikrobloga

Miriki jestem zmuszony do zakupu nowego telefonu, i zdecydowałem ze wracam do #bojowkaxiaomi bo na oppo i samsungu bardzo sie zawiodłem, chciałbym zeby telefon był juz z 5G i żeby był jak najtańszy xD. Najbardziej zainteresowałem sie:

Xiaomi Redmi Note 10 5G 6/128 GB - nie bede ukrywać ze najbardziej podoba mi sie cena ok 1k cbl

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6+128GB - tutaj 400-500 cbl więcej ale na moje potrzeby aż za dobry.

I tutaj moje pytanie warto dokładać te 500 do 11 czy 10 wystarczy. Telefon służył mi często do oglądania #netflix w pracbaza xD wiec ekran ma znaczenie.
#xiaomi #telefony #smartfon #android #cebula
  • 18
@SpecjalNiefiltrowany: redmi note 10 wyszedl jakos w marcu 2021, za niespelna rok skonczy mu sie wsparcie. Bo o ile xiaomi czegos nie zmieni, to zazwyczaj 2 lata i nara.

Z drugiej strony 11 to nowosc i moim zdaniem ma nieadekwatna cene do tego co oferuje.
Zerknij na pepper czy nie ma gdzies w promocji.
Na amazonie masz ten model za jakies 1250zl tylko sprzedawca zewnetrzny, ale realizacja amazonu wiec nie powinno
@vulcanitu ja nie wiem o #!$%@? ludziom chodzi z tą nakładką? Wszystko działa w #!$%@? szybko tak na jakimś słabym średniaku jaki miałem już dawno --- redmi note 4, jak i na tym co mam teraz mi 9 lite
@Perke: zwalony dialer który czasem uniemożliwia odebranie połączenia, wypierdzielanie się galerii przy próbie udostępnienia obrazka. I mój ulubiony gdzie system postanawia zdechnąć i nara( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu: ja jestem zadowolony z moich dwóch flagowców od Xiaomi.
Jakoś zawieszeń, zacinek nie mam, a root'a nie robiłem.
To że jesteś trollem wrogo nastawionym do wszystkich produktów Xiaomi, to nie musisz się tym chwalić.