Wpis z mikrobloga

Hej @ZespolmBanku
Wiem, że jak kredyt hipoteczny udzielony, to już fajrant, ważne jedynie, żeby spłacali, ale serio nie interesuje Was, czy środki na wykończenie mieszkania rzeczywiście zostały w tym celu spożytkowane?
Od miesiąca próbuję doprosić się o kontakt z Waszej strony w celu umówienia się na inspekcję nieruchomości i nic, jak grochem o ścianę. To już zresztą nie pierwsza taka sytuacja. (°°
Zatem oficjalnie, acz korzystając z alternatywnych sposobów komunikacji, bardzo proszę - ogarnijcie swoją obsługę posprzedażową, bo trochę wstyd.

#mbank #kredythipoteczny
Pobierz
źródło: comment_16539063254pHZtOcAwhvcK9E7E66zz6.jpg
  • 11
@szybonit: u nas w ciągu kilku dni był koleś. Zrobił kilka zdjęć i po minucie nie było go w mieszkaniu. Bank nie powiadomił nas, czy wszystko jest okej. Jak ja spytałam, to odpowiedzieli, że tak, na pewno wszystko jest okej... :)
@uniQuee: No właśnie, skoro to nie jest duży problem, to zupełnie nie rozumiem, dlaczego nikt nie podejmuje tematu, przecież to w sumie bardziej w interesie banku, niż w moim :D
@CzarnyOwiec: Już mi się po prostu ulało - na infolinii odsyłają mnie do oddziału, w oddziale nikt nie odbiera telefonu, jak przychodzę tam osobiście, to okazuje się, że nie ma nikogo kompetentnego, żeby o tym porozmawiać…
Pierwszy raz zgłaszałam, żeby przyszli na inspekcję końcem kwietnia, do tej pory cisza, mimo przypominania się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybonit: najlepiej na nich działa jak wysyłasz pisma i i maile (te celowo pisać do jak najważniejszej osoby typu kierownik itd)
W korespondencji warto się powoływać na konkretne osoby z imienia i nazwiska i prosić z kierownikiem jak rasowy Janusz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak swoją drogą Ci do czegoś to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybonit: mam to samo, gość robił zdjęcia w lutym jakoś. Poszły skargi na konsultanta i co i nic xD więc aktualnie mam #!$%@? w nich i jak będą chcieli to sami przyjdą, ja po swojej stronie zrobiłem ile się dało. Już nawet mój opiekun klienta na nich #!$%@?, bo łaził tam niezliczoną ilość razy...
@CzarnyOwiec: dla świętego spokoju chcę to załatwić, żeby za jakiś czas jakiś nadgorliwiec sobie nie przypomniał o tym i nie podniósł mi nagle oprocentowania, bo niby nie spełniam warunków promocji
@Zwierzak24: well, kobieta, z którą podpisywałam umowę zwolniła się z banku tydzień później ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc tak się bujam od człowieka do człowieka, bo nie przypisano mi nowego doradcy (a przynajmniej nic o tym nie wiem)