Wpis z mikrobloga

Panowie, ile teraz kosztuje montaż instalacji LPG do auta?
Taka żeby nie była najgorsza, najtańsza.
Zastanawiam się nad wrzuceniem i nie wiem z jakimi średnio kosztami trzeba się liczyć, bo każda strona podaję zupełnie inne ceny.

Mercedes w203 1.8 kompresor, 143KM.

Orientuje się ktoś z Was ile w warsztacie, a nie u szwagra w garażu mniej więcej kosztuje instalacja?

I jaka byście polecali, bo kompletnie się na tym nie znam.

Z góry dzięki.
#samochody #lpg #benzyna #gaz #paliwo
#motoryzacja
  • 9
: 3200 za komplet staga u mnie z nowszym sterownikiem, silnik 2.0T F4RT


@TheWalkingBed: F4RT ma od 170 do 205KM (tak wiem, było i więcej). Granica kosztów przy LPG to około 150KM powyżej której trzeba dopłacać ze względu na moc jak dobrze pamiętam, czyli u niego powinno być taniej. Z ciekawości zapytam gdzie tak tanio robią do F4RT?
I jaka byście polecali, bo kompletnie się na tym nie znam.


@MrDaarkness: Dobrze abyś wiedział że polskie instalacje sprzedają z przeróżnymi wtryskiwaczami i parownikami (często nawet zagranicznymi ale sterownik zawsze będzie polski, bo ułatwi serwis i możliwość montażu różnych wtryskiwaczy jakby twoje się zepsuły, były drogie ale niedostępne).
@MrDaarkness: Zakładałem miesiąc temu BRC sequent 32 - auto 4cyl, 150km, koszt 3200,00 zł.

Dla porównania, 6 lat temu, u tego samego instalatora dla auta o w sumie identycznych parametrach : 2800.
@MrDaarkness: ja ostatnio za 2700 założyłem u siebie ale do chyba najprostszego wolnossącego 1.4 czyli vagowskiego (przepustnica sterowana elektronicznie, brak kabli wysokiego napięcia, brak przepływki, brak silniczka krokowego, cewka osobna dla każdego cylindra, w zasadzie nie ma co się tam #!$%@?ć)