Wpis z mikrobloga

#canalplus Mirki od roku mecze się z dekoderem c+ w ramach Multiroom - małe gówno z wifi. Wiesza się, zacina, gubi neta. C+ problemu nie widzi co najwyżej oferują wymianę na taki samo bo to Multiroom. Czy można coś z tym zrobić? Kupić coś z rynku i włożyć kartę?
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: Karty C+ działają tylko w ich oryginalnych dekoderach, do multiroomu mają #!$%@? dekodery, teraz jest chyba wifi box wcześniej jakieś stare ultra boxy były ale nie wymienią Ci na nic lepszego niestety.
@pawelas87 Ok to sprawdzę. Może się coś zmieniło. Bo ostatnio pisałem skargi, potem na 2 dni na "obserwacje" no i że mogę wymienić na to samo gówno co mam. Na nic argumentacja że chce korzystać z ich serwisów a na tym gownie się nie da :p
@pawelas87: no niestety mam "stary" typ multiroom czyli 2 niezależne karty i z tym nic zroibić nie mogę. CO ciekawe nie mogę nawet zapłacić i zrobić noweg typu bo to dopiero na pół roku przed końcem umowy. No firma która nawet zarobić nie chce na mnie...
@czuczer złóż wypowiedzenie, będziesz musiał przejść na nowy multiroom bo wyłączą Ci drugą niezależną kartę, lub możesz wziąć drugą umowę na bardzo atrakcyjnych warunkach
@pawelas87 ale jak złoże wypowiedzenie na rok przed końcem umowy to mam te opłaty itd. wiec to bez sensu. Chwilowo nagrałem apke c+ na tv i tyle. Nie mam już do nich siły mimo że chce dopłacic :p