Wpis z mikrobloga

@sztywnygosc: przy 3 metrach to by się już 77" przydało. Choć to trochę miecz obosieczny bo sport to jak rozumiem z kablówki, czyli niska rozdzielczość i słaby bitrate, więc na mniejszym ekranie nie będzie tak wyraźnie widać #!$%@? sygnału. Z kolei jakbyś film w 4k z dobrym bitratem oglądał, to 65" z 3 m to trochę mało żeby zobaczyc te detale i szczegóły, których zobaczenie umożliwia rozdzielczość 4k.
Ja mam
  • Odpowiedz
@sztywnygosc: z 2 miechy temu kupiłem 65 cali, oglądam z odległości ok. 2.5m - pierwszy tydzień to było "ja pier. za duży kupiłem", po tygodniu przywykłem, teraz myślę, że 77 byłoby idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak cena nie gra roli - bierz śmiało 65, przyzwyczaisz się w kilka dni
  • Odpowiedz
Dzięki już zdecydowane 65, 77 odpada bo13 tys za tv to lekka przesada. A co kupiłeś? Bo nie wiem Philips 706 czy LG C1, chyba 706 ze względu na androida.
  • Odpowiedz
@sztywnygosc Kupiłem 706 jakieś 2 miechy temu i jestem mega zadowolony :) Wcześniej miałem 50' oglądam z ok 3 metrów. W sumie trochę żałuję że nie wziąłem większego, ale budżet był już i tak naciągnięty. Pozdro
  • Odpowiedz
Tv już wisi, obraz rewelacja, trzeba pozmieniac kilka fabrycznych ustawień. Ciężko go samemu zamontować, trzeba uważać nie łapać za ekran!! Polecam, to piękne okno na świat, gdy patrzymy na piękno stajemy się nim, nie patrzmy na gówno...
  • Odpowiedz