Wpis z mikrobloga

@Michal0173: HBC celuje w młodzież. Jeszcze kilka lat temu ich szkalowałem bo robili płytką bogoojczyźnianą papkę, ale sprawdziłem ostatnio co tam działają i jest teraz nieco lepiej. Nadal jest płytko, ale niech im będzie, nie jestem ich targetem więc w dupie to mam. Normalnie to odpalę sobie Irytującego (jak akurat wrzuci coś raz na kwartał xD) albo coś zagranicznego. Wołoszański to już tylko do spania, obejrzałem i przesłuchałem chyba wszystko co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Michal0173: proszę nie gloryfikować Wołoszańskiego, bo zdarzały mu się takie babole, że głowa mała. Mówił ciekawie i dalej do snu puszczam sobie "Sensacje XX wieku" bardzo szanując pomysł i wykonanie, ale to w dużej mierze upraszczanie historii, wymyślanie teorii spiskowych.
@Michal0173: Pamiętam jak zdjęli reklamę wejścia do UE z Woloszanskim, bo wszystkim bezwzględnie kojarzył się z omawianiem wojen, gdy ten tłumaczył korzyści ze wstąpienia do UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Michal0173: Ten po lewej robi dobrą robotę jeśli chodzi o popularyzację historii wśród osób, które nie obejrzałyby tego po prawej (ani żadnego innego poważnego, historycznego materiału). I na odwrót, ten po prawej popularyzuje historię wśród osób, które nie obejrzałyby filmów tego po lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Michal0173: jeden upraszcza wiele tematów, na niektóre gadając głupoty, drugi zajmuje się tym od lat i w ciekawy sposób zachęca do podróżowaniu własnego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wybór może być tylko jeden ¯\_(ツ)_/¯
oboje sa tylko popularyzatorami histroii i obojgu zdarzały sie gafy


@Klepajro: Nie żebym któregoś bronił, ale historia to nie nauka ścisła. Takie tylko przypomnienie odnośnie tego, że każdy ma tam spore pole do robienia "gaf".