Wpis z mikrobloga

subitu


@qweqweqwe123123123: dorzuć do tego odkurzacz w klasie H którego koszt to około 6k pln z tego co widzę. Ale skoro chcesz kupić tandetnego chińczyka to raczej nawet nie brałeś pod uwagę swojego zdrowia chociaż chęć usunięcia subitu na to wskazuje. Moja rada to:
- zapłać komuś kto ma profesjonalny sprzęt i nie narażaj się na to
- skuj wylewkę i zrób na nowo.

Najlepiej wychodzi opcja nr dwa ponieważ z
@ksiak: mam system oparty na separatorze oraz filtrze wodnym, do tego pełna maska z filtrami i oczywiście kombinezon oraz pozostałe artykuły ochrony osobistej.
Pierwszy wpis na wypoku i od razu wyczuwam odpowiedzi pasywno-agresywne XD

Bardzo duża ilość osób mieszka/wynajmuje mieszkania z subitem pod parkietem i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
mam system oparty na separatorze oraz filtrze wodnym,


@qweqweqwe123123123: czy masz certyfikację na klasę H?

Bardzo duża ilość osób mieszka/wynajmuje mieszkania z subitem pod parkietem i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.


@qweqweqwe123123123: zgadza się tylko to jest trochę inna opcja bo tutaj dodatkowo powstanie pył i trzeba go dobrze odciągnąć i odizolować. Właśnie do takich celów są specjalne odkurzacze w klasach M i H.

Pierwszy wpis na wypoku
@ksiak: Zwykła szlifierka 125, nawet z większą osłoną przeciwpyłową ma problemy z odprowadzaniem urobku. Skutkuje to nadmiernym zużyciem tarczy oraz przegrzewaniem urządzenia (dodatkowo subit przy wysokich prędkościach -> wysokich temperaturach lubi zaklejać organ urabiający). Tutaj widzę, że średnica osłony to jakieś 16-20cm. Do tego jej kształt (taki delikatny stożek) pozwoli o wiele lepiej odprowadzać urobek i zapewniać w ten sposób lepsze chłodzenie.

Na portalach aukcyjnych znalazłem tylko standardowe osłony - bardzo
Założyłem wątek, bo już w zeszłym roku napotkałem gdzieś wpis o 'bruzdownicy bez kucia na mokro'. Ogólnie w sklepach tego nie było, sprzedawcy byli zdziwieni takim tematem. Muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych zakupów. Bruzdy pod instalacje gotowe od razu po odstawieniu urządzenia, brak pyłu - pozostaje tylko taki szlam (można podłączyć odciąg, aczkolwiek przy tej masie urządzenia i trudności pracy postanowiłem pracować bez niego. Myślałem, że może i w tym