Wpis z mikrobloga

Wiecie jak mi smutno? Mam 29 lat, zarabiam mało, nie mam bordo, nie mam dziewczyny... Co która mi się spodoba to zajęta, albo nie zainteresowana. Takiego przegrywa jak ja to mało na świecie. Z tego smutku #!$%@?łem się ostro i żale się na mikro... Lubie Was mirki. Serio. Mimo że mało pisze, to czytam codziennie...

#oswiadniecznie #przegryw
  • 41
  • Odpowiedz
@hbr: ja ostatnio wyszedlem z domu, poszedlem na tance, zatanczylem z jedna dziewyczna, wyciagnalem telefon kazalem wpisac jej numer tel. od 2 tyg jestesmy razem. Wystarczy trochę odwagi ;]
  • Odpowiedz
@komoorki: ale ja wczoraj wyszedłem z domu. #!$%@?łem się, potańczyłem, pomacałem. dziś się #!$%@?łem bo smutno jakoś. Chciałbym już mieć jakąś niewiastę... :( a że nie jestem pewny siebie i zakompleksiony to fakt :( przegryw forever alone.
  • Odpowiedz
@hbr: ej, nie smuć się. Pracy możesz poszukać lepiej płatnej. Może nawet w innym mieście. Zaryzykuj. Życie jest tylko jedno. Użalasz się, że nie masz dziewczyny a jestem pewna, że gdybyś się postarał to szybko być sobie znalazł. Nie wiem czy jesteś brzydki czy nie, ale UWAGA NIEBIESKIE PASKI to pieprzony stereotyp że dziewczyny lecą tylko na przystojniaków. Tak naprawdę najważniejsza jest gadka i charakter. Bez fajnego charakteru nawet największy przystojniak
  • Odpowiedz
@highwaytohell1: dziękuję za pocieszenie. jakiegoś doła załapałem, ogólnie nie jestem taki. A co to tego że laski mówią że nie lecą na urodę to się nie zgadzam. Chociaż nie uważam się za ostatniego jakiegos...
  • Odpowiedz
@hbr: oczywiście, dziewczyny lubią popatrzeć na przystojnych facetów. Tak samo jak faceci lubią sobie popatrzeć na ładne laski. Teraz pomyśl- wolałbyś dziewczynę przeciętną z wyglądu, ale inteligentną i taką z którą byś uwielbiał rozmawiać, czy super laskę, która mówiłaby tlyko o kosmetykach? Ideałów nie ma. Kobiety lecą na przystojniaków, tak samo wy oglądacie się tylko za kobietami o ładnych kształtach, ślicznej twarzy. Ale jeżeli chodzi o wybór partnera na całe życie,
  • Odpowiedz
@highwaytohell1: część prawdy w tym jest, ale wiem z doświadczenia, że 9 na 10 lasek wybierze jakiegoś #!$%@? niż dobrego, grzecznego faceta. Nie wiem czemu takie jesteście, ale taka jest prawda...
  • Odpowiedz