Wpis z mikrobloga

#smartwatch #smartband #amazfit #xiaomi #huawei

Amazfit GTS 2e

Rozowa umyslila sobie ze chce smartwatcha, nie podobaja jej sie opaski, woli cos na ksztalt [pic rel].
Ja znajac polityke sukcesywnego #!$%@? uprawiana przez xiaomi, bronie sie przed tym rekami i nogami. Mam obawy, ze zaraz bede siedzial godzinami na forach, szukajac sposob na brak powiadomien, bugi w sofcie itd itd.

Ktos ma, uzywa, moze rozwiac moje watpliwosci?
Opaseko-zegarkow tego typu na rynku troche jest, ale z pobieznej lektury i biorac pod uwage stosunek jakosc/cena wychodzi mi wlasnie ten amazfit.
Rozowa nie jest sportowa, raczej to jest taka zachcianka, kroki, powiadomienia, cos "ladnego" na rece itd.
źródło: comment_1653809057U3BolzyE1a4NG7w8wsW3nv.jpg
  • 9
@PurpleHaze mam amazfit trex i dziala elegancko. Jedyny bug ktory support ma w dupie to. Po restarcie telefonu nie łączą się. Trzeba ponownie parować. Poza tym git majonez.
Po restarcie telefonu nie łączą się. Trzeba ponownie parować. Poza tym git majonez.


@Asso: A masz włączoną lokalizacje? Bo obecnie wyłączona lokalizacja po restarcie blokuje połączenie się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asso: Nie trzeba restartować telefonu, wystarczy że będziesz poza zasięgiem BT i to samo będziesz musiał zrobić. Niestety uroki powiązania BLE ( energooszczędne bluetooth) z lokalizacją przez Google w nowszych Androidach.

Chociaż plus bo zepp nie wymaga cały czas lokalizacji, tylko podczas pierwszego łączenia.