Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem nowy w kryptowalutach. Mam trochę wolnej gotówki - 15k i chciałem rozłożyć je na jakieś 2-3 krypto, tak żeby nie stracić, może liczyć na powolny zysk. W co najbardziej byście polecali i w jakich proporcjach je rozłożyć ? Myślałem nad trzema #bitcoin #ethereum #bnb. #kryptowaluty
  • 20
Krypto to zawsze jest ryzyko jeśli chcesz zarobić i zminimalizować ryzyko to lepiej giełda i akcje Apple lub Tesla. W krypto to BTC i osobiście polecam CSPR bo ma potencjał. Ale jak już mówiłem… bardzo niepewne inwestycje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DualeeK: ja bym dał część w giełdę jak kolega wyżej mówi, część w ryzykowne krypto z nastawieniem na szybszy zysk ale i z większym ryzykiem a część w coś na giełdzie co może wystrzelić za jakiś czas ale to byś musiał geopolityka trochę się zainteresować albo posłuchać się kogoś kto coś o tym wie ale ja jestem hazardzista więc się nie ma co inspirować
@Zielikmkp: A jaka aplikacje polecasz do kupowania akcji na giełdzie ewentualnie ? Obecnie korzystam z Binance, ale z tego co się orientuje tutaj tego nie można kupić. Druga sprawa, czy są jakiekolwiek realne szanse na wzrost włożonych środków w ciągu np 6 miesięcy, inwestując właśnie w te akcje ? Czy raczej mała szansa, a jak już to bardzo niewielki wzrost ?
@DualeeK: Również radziłbym zacząć od giełdy i to od dużych firm. Nieważne, jak bardzo ich akcje spadną, kiedyś zawsze wrócą. Prawie zawsze. W krypto często po crashu waluta umiera i zostajesz z niczym, co jest szczególnie bolesne, jak już miałeś +200% zysku i nie zrealizowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)