Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soadfan: ja mam 25 km do pracy i mam Yamahę i samochod. Ja praktycznie zawsze jeżdże Moto od marca do października. No chyba że mocno leje albo jest mróz na początku sezonu to autem. Ja głównie jeżdżę bo nie cierpię stać w korkach no i jest fan, duży zastrzyk endorfin
  • Odpowiedz
@soadfan: warto, jeszcze jak. I wcale nie jest szerszy od zwyklego skutera na tyle zebys nie mogl przeciskac sie w korku. A ma inne zalety jak stabilnosc na mokrym czy brak koniecznosci opuszczania gir jak stajesz na swiatlach. Kupuj i upalaj
  • Odpowiedz
po mieście? Możesz mieć problemy z przeciskaniem między autami


@dawid3012: a widział Ty kiedy MP3 na drodze? To nie jest szersze od zwykłego maxi skutera przecież.

jak już masz wydawać te pieniądze to na komfort, a nie na kolejną skarbonkę, bo skuter też kosztuje, trzeba parkować, trzeba tankować, po co się tym zajmować jak można jak lord jechać


@jedyny_wolny_login: xD utrzymanie skutera, to jakiś promil w porównaniu z kosztami utrzymania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Glenroy: akurat ten skuter na kat. B z tym silnikiem się nada. Chodzi o homologacje l5e, którą on posiada. Nawet i kan am ;) się na to łapie.

I teraz muszę żonę przekonać.
  • Odpowiedz