Wpis z mikrobloga

Kiedy w uniwersum kartel dowiedział się że Gus ma swój lab i produkcję? Było to jakoś pokazane? Skoro budowa labu w BCS jest wielką tajemnicą, a w BB Gus jechał z Jesse'm przeszkolić chemików po drugiej stronie granicy

#bettercallsaul #breakingbad
  • 16
  • Odpowiedz
@Oastry: a to nie było przypadkiem tak, że kartel nigdy nie wiedział o istnieniu laboratorium? Przecież Gus miał za zadanie rozprowadzać mete, a nie ją tworzyć. Walter gotując dla Gusa robił więc w pewnym sensie konkurencję za plecami kartelu.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: z powodu tej sceny domniemam że na jakimś etapie musieli wiedzieć, ale sam nie mogę sobie przypomnieć czy było coś takiego pokazane w serialu
  • Odpowiedz
@Oastry: faktycznie, w tej scenie jest Gaff, który był zabójcą kartelu i prawą ręką Dona Eladio (wg bb wiki). Być może akcja serialu potoczy się tak, że kartel jednak dowie się o laboratorium a Lalo wyjdzie na idiotę próbując udupić Fringa.
  • Odpowiedz
@Oastry: pozostaje nam jedynie czekać na drugą połowę sezonu i ta kwestia powinna się rozwiązać. Te laboratorium aktualnie odgrywa ważną rolę także coś musi być na rzeczy. Jeżeli nie, zostanie wtedy pewna luka fabularna.
  • Odpowiedz
@Oastry: mi się wydaje, że w BCS kartel nie dowie się o labolatorium, w BB nie było chyba wspomniane (kartelowi) skąd Gus zna kucharza, mógł to im przedstawić jako tylko nawiązanie współpracy z twórcą niebieskiej mety, zatajając fakt bycia jego patronem
  • Odpowiedz
  • 0
@BolecFabryka: widziałem na reddicie teorie że kartelowi spadały zyski przez niebieską metę i Gus dostał zadanie aby znaleźć kucharza który jest za nią odpowiedzialny
  • Odpowiedz
@Oastry: jestem skłonny się z nią zgodzić, nie zdziwiłbym się gdyby cała wycieczka do Meksyku została przez Fringa przedstawiona kartelowi na zasadzie "kucharz przeszkoli waszych a potem pójdzie do piachu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) idealna przykrywka przed jego prawdziwymi zamiarami
  • Odpowiedz
@BolecFabryka: widziałem na reddicie teorie że kartelowi spadały zyski przez niebieską metę i Gus dostał zadanie aby znaleźć kucharza który jest za nią odpowiedzialny


@BolecFabryka: @Oastry: dziwna teoria, skoro niebieska meta lata po całym kraju wszystkimi kanałami Gusa o których kartel na pewno by wiedział :D. Przecież to od razu dziecko by pokojarzyło, kto to rozprowadza.
  • Odpowiedz
Przecież to od razu dziecko by pokojarzyło, kto to rozprowadza.


@krejdd: czyli kartel musiał wiedzieć że Gus ma swój lab i odpowiada za niebieską metę
  • Odpowiedz