Wpis z mikrobloga

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi wejść w rynek crypto i mieć koparkę, bo niby tam jest lepszy VIX i tam to się zarabia.

SYNEK, NA KRYPTO TO SIĘ PRAWDZIWE FORTUNY ROBI! TAM JEST ŻYWIOŁ!

Ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie trzymać, a hehe frajerem to on nie jest, żeby komuś płacić za kopanie krypto, więc zgadał się z jakimiś spekulantami z okolicy, że kupią koparkę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś Janusza, który ma dom, a nie mieszkanie w bloku jak my, na strychu, podpięta pod fotowoltaikę którą ten Janusz ma, i się będą urobkiem dzielili i będą razem trejdować na coinbase i binanse.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle, ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi handlować, i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że pompa na lunie jak szalona, Elon tłituje jak zwariowany o dogecoinie i trejdy wchodzą jak #!$%@?, więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z #!$%@?. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy, co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni czeszą hajs bez niego, bo przecież po równo się zrzucali na koparkę i urządzali trejding room (ta, urządzali - koparka w środku stoi i #!$%@? ciepłem und hałasem a w koło rozstawione jakieś opierdziane delle udające terminale do handlowania) i w niedzielę wieczorem, jak te Janusze już padły z wycieńczenia, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz, a tam nasz samochód z koparką na dachu xD. Pytam, skąd on ją wziął, a on mówi, że Januszowi #!$%@?ł ze strychu, bo oni go oszukali, i żebym łapał z nim koparkę, i wnosimy do mieszkania xD. Na nic się zdało tłumaczenie, że rachunki za prąd rozjebią cały zysk. Na szczęście koparka nie zmieściła się w drzwiach do klatki, więc stary stwierdził, że on ją przed domem w samochodzie zostawi, a potem pociągnie kabel z klatki schodowej i tak ją zasili.

Zadowolony chce iść wracać do mieszkania, a tu nagle przyjeżdżają dwa samochody z Januszami współwłaścicielami, którzy się domyślili, gdzie ich własność może się znajdować xD. Zaczęła się nieziemska inba, bo Janusze drą mordy, dlaczego koparkę ukradł i że ma oddawać, a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 15000 złotych się składał, a nie zarobił w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację, żeby ojciec od nich nie dostał #!$%@?, bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
– Mój ojciec leży w aucie, kurczowo trzyma się koparki i krzyczy, że nie odda.
– Janusze krzyczą, że ma oddawać.
– Jeden Janusz ma #!$%@? nos, bo próbował leżącego ojca wyciągnąć za nogę z auta i dostał drugą nogą z kopa.
– Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że ma wyleźć z wozu jedzie z nimi na komisariat, bo pobił człowieka i dokonał kradzieży z włamaniem.
– We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi.
– Moja stara płacze i błaga ojca, żeby zostawił koparkę, a policjantów, żeby go nie aresztowali.
– Ja: znudzonamalpa.nft

W końcu policjanci wywlekli starego z auta. Ja przytrzymałem Januszom drzwi do naszego szerzenia jak ją wyjmowali i zabrali koparkę, rzucając wcześniej staremu 15000 złotych i mówiąc, że nie ma już do koparki żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na discordzie nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz, co dostał w mordę butem, powiedział, że on się nie będzie #!$%@?ł z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie, tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z Januszami gównoburzę na discordach dla kryptojanuszy, bo założyli tam specjalny kanał, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem.

Obserwowałem ten temat i widziałem, jak mój ojciec nieudolnie porobił trollprofile:

Szczepan54
Ten kanał założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały inwestor! Chcą go oczernić bo zazdroszczą sążnego portfolio!

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od koparki. Jak któryś z nich coś pisał, to ojciec się tam #!$%@?ł na trollkoncie i na przykład pisał, że #!$%@? trejdy robi, nie umie wyczuć rynku i widać, że nie umie spekulować xD.

Z tych samych trollkont udzielał się pod swoimi aktywnościami, lajkował je i jak na przykład wrzucał zdjęcia zamkniętych przez siebie pozycji, to sam sobie pisał NOOOO GRATULUJĘ TREJDU! WIDAĆ, ŻE DOŚWIADCZONY INWESTOR! a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej, jak go chwalą na serwerze.

#pastaogildzie #gielda