Wpis z mikrobloga

szanuje za eksperckie trollowanie wykopków xD

@Igbt: by się okazało, że to największy trolling w historii wykop.pl. Ja myślę jednak, że to jest po prostu niezdrowa fascynacja deppem.
  • Odpowiedz
@podomka: Johnny Depp nie przegrał apelacji. Sąd nie pozwolił mu na złożenie apelacji; w UK funkcjonuje coś takiego, jak "permission to appeal". I inaczej niż w Polsce, a o ile wiem, to również i w większości nowoczesnych systemów prawnych, podstawą zarzutów apelacyjnych mogą być wyłącznie naruszenia prawa lub procedury, zaś nie można opierać jej na błędach w ustaleniach faktycznych ani ocenie dowodów. Tymczasem jednak w ramach tzw. przedsądu, w postępowaniu
  • Odpowiedz
@podomka: "Odrzucenie apelacji" to akurat mniej lub bardziej właściwy termin, bo oznacza, że sąd II instancji jej nie rozpatrywał merytorycznie co do istoty. I tak też było w tym przypadku.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Bo apelacja została oparta na zarzutach, które w UK są niedopuszczalne. A prawo UK nie gwarantuje pełnej dwuinstancyjności.

Oczywiście. Wyrok został sfałszowany, zatwierdzony przez 3 sedziow i umieszczony w internecie ze wszystkimi innymi dowodami w sprawie
@Mr_Hand_of_Fate:
  • Odpowiedz
@podomka: Naprawdę, ten sarkazm jest nie na miejscu. Ale nie rób z siebie ekspertki w dziedzinie, która jest dla ciebie równie obca, co dla mnie biologia molekularna, bo naprawdę ci to nie wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@podomka: Tak się składa, ze wiem. Przy takich scenach jakie amber opisuje skaza zostaje do końca życia. Często bardzo ciężko zaufać innemu mężczyźnie


@kochamschabowe: Xd To zależy od osoby. Niektórzy zamykają się w domu, a inni uciekają w prace. Podobnie jak fakt, ze nie każda osoba z depresja nie wstaje z łóżka. Nic nie wiesz, przestan się mądrzyć, bo nie jesteś w stanie tego ocenić.
  • Odpowiedz
@podomka: Przepraszam, gdzie jakieś "szurskie teorie"? Wyjaśniłem ci, na czym polega mechanizm jurydyczny, którego najwyraźniej nie rozumiesz.

Nie jesteś mądrzejszy.

Oczywiście, że jestem od ciebie mądrzejszy. Dowód na to dostarczasz sama, spamując ten tag od rana do nocy tabloidowym procesem dwojga celebrytów, którzy stworzyli patologiczną rodzinę.

Nie mas nawet kompetencji, zeby podważać taki wyrok.

Przecież ja go nigdzie nie podważam. Tłumaczę jedynie, co stało się przed sądem II instancji. Język
  • Odpowiedz