Wpis z mikrobloga

  • 0
@audiohead na pierwszej pozycji masz konwerter który według komtarzy działa.

Nowe konsole nie mają auxa więc trzeba kombinować żeby coś podłączyć.

Zostaje wyjście optyczne i AUX.
Jak nie ma konwertera z optycznego to kupię po prostu jakiego dongla BT i dam go pod ładowarkę.
  • Odpowiedz
@open_or_die: te microlaby mają wbudowanego wzmaka wiec potrzebujesz konwerter c/a w skrócie DAC, z konsoli wypuscisz dzwiek po optyku -> DAC a z DACa normalnie wyjsciami cinch do tych microlabów, w sumie: 2 kable + DAC
  • Odpowiedz
@open_or_die: Myślę że warto kilka/kilkanaście złotych dopłacić do modelu który ma dodatkowo wyjście mini jack - to się raczej kupuje na lata a dobrze jest mieć możliwość sprawdzenia działania słuchawkami bez szukania przejściówek. Tak to wygląda w środku: https://commonemitter.blogspot.com/2020/12/spdif-to-analog-converter.html - może bez szału ale cena robi swoje.
Upewnij się że masz w konsoli opcję nieskompressowanego PCM (pewnie to opcja domyślna): https://manuals.playstation.net/document/en/ps4/settings/audiooutput.html
  • Odpowiedz
  • 0
@bbr555 sprzedałbym jakbym był w Polsce.
Ze Szwajcarii nie opłaca się wysyłać.

@audiohead oledy od LG mają dobre głośniki.
Z tymi microlabami bardziej mi chodzi o gry bo fajnie uzupełniają dźwięk z soundbara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: "Baseus aux mini jack". USB podepniesz do starej ładowarki z jednym amperem nawet, a minijack do AUX,
i masz głośniki z Bluetooth 5.0

To na tyle mało prądu bierze, że istnieje nawet wersja bez USB - wersja na baterię.
  • Odpowiedz
@open_or_die: w sumie to bym poprosił chłopaków z magazyny żeby mi zamówili transport na koszt firmy. To oni mi z------i z warsztatu duże kolumny. Na zasadzie "no dej, nasz magazyn jest większy niż twój warsztat". A że kolumny ze śmietnika, to specjalnie nie oponowałem. Ale w tej sytuacji, to faktycznie skórka za wyprawkę. Do 100 to coś podobnego na olx znajdę. dzięki.
  • Odpowiedz
  • 1
@bbr555 kiedyś na wystawce (jak to w Szwajcarii) dorwałem technicsy f880. Próbowałem je sprzedać za 50 zł ale nikt nie chciał xd

Teraz leżą w garażu podłączone pod wznak i grają dwa razy do roku.
  • Odpowiedz