Wpis z mikrobloga

Mam prawie 40 lat, a ledwo żyję. Ludzie w robocie śmieją ze mnie, że chodzę i poruszam się jak paralita, lub jak dziadziuś, a tu proszę: jakiś 86-latek zasuwał sobie na hulajnodze po Poznaniu, aż go samochód nie pierdyknął. Ja bym nie umiał jeździć hulajnogą, a co dopiero uruchomić tą elektryczną (miejską). Oczywiście życzę temu starszemu panu zdrowia.
#przegryw ##!$%@? #przegrywpo30tce
CulturalEnrichmentIsNotNice - Mam prawie 40 lat, a ledwo żyję. Ludzie w robocie śmiej...

źródło: comment_1653690772XH3xF5HY9aoXwHRdUAtQbU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Spróbuj wypożyczyć wieczorem hulajkę jak nikogo nie będzie na chodnikach/ ulicach. Powolutku popróbujesz a jak się przewrócisz to nikt nie będzie widział. Na tej elektrycznej możesz najpierw poodpychać się nogą a jak już będziesz pewnie trzymał równowagę to dodasz jej elektrycznego miodu.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: myślałeś kiedyś nad gruntowną zmianą zachowania? Na zasadzie ktoś się śmieje - Ty odpowiadasz jakimś chamskim tekstem, nawet jeśli to wbrew Tobie, trochę na siłę, by obaczyć co się stanie. Albo nagle wsiąść na rower, hulajnogę, zrobić coś, z czego ludzie mogą się śmiać i mieć to w dupie. To tylko n0rmictwo przebrzydłe, ogon im w ząb!
  • Odpowiedz