Wpis z mikrobloga

Typek @ yggdrasil zadał pytanie i wyrażał ździwienia, po czym po mojej odpowiedzi... natychmiast mnie zablokował. xDDD

Aż nie zdążyłem dopisać jednej linijki i odpowiedzieć mu:
...Co, mają się "nie przejmować" tymi oskarżeniami i obciążeniami, bo "nikt mądry tak nie myśli"? xD Bo takie argumenty też są przez nauropków wrzucane.

Głosowanie przeciwko czemuś nie oznacza, ze popierasz drugie rozwiązanie.


@yggdrasil:
Niee, wcale, wcale tak nikt nie myśli i tak nie oskarża na każdym kroku na wykopie. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

---
Jak widać, dla lewactwa jedyny ratunek to cenzura. xDD

Ile to już lewaków mnie zablokowało, bo całkowicie rozwalałem ich gównianą narrację?
Jaka to jest komedia, że typek wyraża ździwienie i natychmiast banuje jak dostanie odpowiedż. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#konfederacja #bekazprawakow #polityka #bekazwykopkow #korwin #4konserwy #bekazlewactwa
CzerwonaPoprzeczka - Typek @ yggdrasil zadał pytanie i wyrażał ździwienia, po czym po...

źródło: comment_1653675624WHL6MQqKwwr1lYwBXGLNpQ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewaki oskarżają prawaków o cenzurę i prawaki oskarżają lewaków o to samo. Życia cud na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frasad: Skąd ci się wziął ten symetryzm? Ja kogoś może cenzuruję?
Próbujesz rozmiękczać temat marności tego słabego neuropka? xD
I ja nie tyle oskarżam, co pokazuję kolejne neuropki które to ZROBIŁY i w jakich sytuacjach.
  • Odpowiedz
No i prawidłowo. Stop partyjnym klakierom na wykopie. Też bym usunął taki partyjny wysryw pod moim wpisem, chociaż rzadko mi się zdarza cokolwiek usuwać.

Pozdrawiam cieplutko.


@CzajnikZniszczenia: Wskaż fragment, który nie odnosi się do pytania autora, i który nie opisuje faktycznego zachowania i zarzutów neuropy.
Nie usunął, tylko zablokował możliwość pisania czegokolwiek. Więc nawet twój tekst próbujący udać, że coś jest nie tak z moim tekstem jest z d--y, bo
  • Odpowiedz
Zablokowałem Cię bo projektujesz Zachowanie mitycznego lewactwa na wszystkich, którzy maja inne zdanie niż Ty. Ja tylko wyraziłem zdziwienie tum, ze Konfederacja wstrzymała się od głosu, co oznacza, ze nie ma własnego zdania. Chyba, ze boja się zagłosować bo ktoś pomyśli, ze popierają totalna opozycje albo nie daj Boże lewactwo.

Po tym co tutaj piszesz to utwierdzam się w przekonaniu, ze była to dobra decyzja. Życzę ci dobrego wieczoru i miłego weekendu.


@yggdrasil: Zwyczajnie odpowiedziałem na twoje pytanie, od wtedy twój wpis stał się bezsensowny, nie miałeś jak odpowiedzieć, to napisałeś byle co, nie odnosząc się do argumentów. Ja bym to łatwo wytknął, więc ze swojej słabości zablokowałeś.

Piszę o faktycznych zjawiskach zarzutów obarczających, ty udajesz że ciebie to nie dotyczy, bo żyjesz w izolowanym świecie, podczas gdy wrzucasz tylko "zarzuty" z drugiej
  • Odpowiedz
[odpowiedź tutaj, bo tam zablokowany - https://www.wykop.pl/wpis/65785113/#comment-233228801]

No przecież obie partie mają podobny światopogląd (UE, Putin, przestrzeganie prawa) z kilkoma różnicami Ziobryści realizują swój program względem sądownictwa, finansów i opieki zdrowotnej a Konfederacja jedynie wstrzymuje się od zdania. O potencjalnejkoalicji mówiło się od kilku miesięcy jako plan B, obie strony oficjalnie zaprzeczają. Dla Konfederacji sojusz z raczydłem o nazwie Ziobro to s---------o co nie szkodzi zapraszać i reklamować antyszczepionkowych (p)osłów z
  • Odpowiedz