Wpis z mikrobloga

Morning z #wroclaw
Orientuje się ktoś czy na wyspę Opatowicką prowadzi tylko jedno wejście, tj. Jaz Opatowicki?
Czy można przez nią przejechać?

Szukałem sobie tras na rower, na takie średnie rekreacyjne wyjazdy.
Znalazłem to: https://www.wroclaw.pl/komunikacja/trasy-rowerowe-wroclawia-mapy

Zrobiłbym chętnie tą trasę zieloną (Jezioro Bajkał i Wieża Widokowa w Kotowicach), ale ona zakłada właśnie przecięcie wyspy Opatowickiej.

Według mapy Google Śluza Opatowicka nie ma przejścia dla pieszych ani rowerów.

Ktoś coś?
#rower
tegie - Morning z #wroclaw 
Orientuje się ktoś czy na wyspę Opatowicką prowadzi tylko...

źródło: comment_1653665905LX7iFVsYidOGqCPxoXa1XE.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@tegie: Wody Polskie nie udostępniły przejścia. Coś było o alternatywnej kładce pisane, stworzonej przez miasto.
@622732: Ło panie, kilka lat trwał remont i od tamtego czasu nieczynne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau: Tak prawdopodobnie zrobię :) rower od niedawna, nie umiem jeszcze w rowerowy Wrocław ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jazda po ścierkach w samym mieście mi się nie podoba, wolę ustronniejsze miejsca, z dała od głównych ulic.
A formy nie ma jeszcze na 80-100km
  • Odpowiedz
formy nie ma jeszcze na 80-100km


@tegie: nie dystans, a prędkość robi trudność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na start Dolina Bystrzycy, wzgórza trzebnickie i wiochy na wschodzie z ominięciem dróg na Oławę i Jelcz. Nie zapuszczaj się na południe, bo bieda straszna. No i kolega( ͡° ͜ʖ ͡°) mówił, że da się przejechać po 16:00 nowym fragmentem obwodnicy wschodniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau: A tak z ciekawości, bo jestem totalnie nowy w temacie. Jakaś apka albo coś, na co można by wrzucić trasę?
Albo np. pobrać gotowe trasy z neta i załadować?
W tym linku co wkleiłem były trasy na endomondo, ale apka zjechała już z taśmy.

Coś takiego, że np. są gotowe trasy, jak sobie klikam i potem jade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tegie: ja wyznaczam sam trasy na komoot i potem w tej samej apce używam nawigacji. Wokół Wrocławia to i tak nie poszalejesz za dużo. 2 lata i znasz wszystkie trasy.

Możesz też używać stravy do zapisywania śladu, a potem na statshunters sprawdzać gdzie już byłeś, a gdzie jeszcze nie.
  • Odpowiedz