Wpis z mikrobloga

Witamy, witamy, witamy, wbijam, gdy jestem już zamotany.

Po dwugodzinnym podsumowaniu Ekstraklasy (ale to targ w Drzewicy) i po dwugodzinnym quizie (ale to pogaduchy z Kowalem o jego debiucie w reprezentacji Szwecji), postanowiliśmy ostatecznie zamknąć Internet i nagrać odcinek tetryków. W tym tygodniu znudziły się nami nawet nasze zwierzęta domowe, mój pies już nie chce chodzić ze mną na spacery, kot Leszka (naprawdę istnieje kot Leszka) też.

No ale skoro tradycja, to tradycja, wrzucę tutaj link, możecie od razu napisać, że wyświetlamy się częściej niż ta irytująca reklama SAMI-WIECIE-CZEGO z SAMI-WIECIE-JAKĄ melodią.

O czym mówimy, choć nikt nas o to nie prosił?

- czy zegarmistrzowie i szewcy będą jak wróble w Chinach (w programie mówię o gołębiach, ale to dlatego, że jestem debilem) i doprowadzą do zagłady?
- czy ten program powinien się nazywać Teoretycy?
- czy ten program powinien się nazywać Nieudasy?
- dlaczego Oliver Kahn jest taki bezduszny, taki nieczuły i taki niemiecki? Dlaczego gnębi wolną polską duszę, łaknącą słońca Katalonii?
- dlaczego Śląsk Wrocław jest klubem miejskim, który jest zarządzany jak klub miejski i ma zachowania typowe dla klubów miejskich?
- czy zakup biletu przez aplikację Nasz Wrocław jest dla wrocławskiego podatnika wyzwaniem większym niż przejechanie S8 bez dzwona?
- czy Słoninę zjedzą Gile?
- czy czujemy niesmak po Słoninie?
- czy można żartować z nazwisk, rany, jakie to niskie?

I wiele, wiele innych. Zapraszam z tego miejsca bardzo, bardzo serdecznie, będzie nam niewymownie miło, jak nie wyzwiecie nas od starych rowerów, bo już neutralny stosunek do naszych pierdół jest dla nas zaskakującym zaszczytem. A jak dacie plusa, komentarz, subskrypcję, łapkę w górę i ciepłe słowo, to eksplodujemy z nadmiaru informacji. Nie no, serio, dzięki za uwagę i że nas wspieracie w walce z własnymi kompleksami.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #goalpl #ekstraklasa #robertlewandowski #slaskwroclaw

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Witamy, witamy, witamy, wbijam, gdy jestem już zamotany. 

Po dwu...
  • 9