Wpis z mikrobloga

@VENOCode: Nie wiem czy zauważyłeś ale podałeś bardzo ciekawy argument. Pierwsze na co zwróciłeś uwagę to potrzeba wielkości przyrodzenia. To pierwsza myśl jaka Ci przyszła na myśl, mam rację? Może Cię zdziwię ale trafiłeś dokładnie w punkt. Jeśli partner nie posiada jakiejś cechy fizycznej i jest tego świadomy, natomiast wie że jest porządany ze względu na osobowość i intelekt, co stoi na przeszkodzie by poszedł na taki układ? Sam zauważyłeś,
  • Odpowiedz
A co jeżeli jedno z partnerów nie potrafi zapewnić drugiemu tego czego oczekuje? Pomimo głębokiego uczucia pomiędzy tymi osobami?


@Phyrexia: Jeżeli nie umiałabyś doprowadzać do orgazmu swojego faceta to zgodziłabyś się aby chodził na panienki i je by ruchał a ciebie by kochał?
  • Odpowiedz
@marko2: Każdy wie że puszczalską p0lke trzeba usprawiedliwiać otwartym związkiem to tylko okaz słabości mężczyzn bo dla związku i strachu życia samemu wolą żyć w świadomości że jego babe pchają w każdą dziurę niż że będą sami XD i jeszcze ten jego komentarz "Do tego trzeba dorosnąć" XD widać że #!$%@? i upodlenie mężczyzn przekracza kolejne granice trzymajcie się #!$%@? jakoś cholera jasna XD
  • Odpowiedz
@GajowyKapota: ma, Szarpanki Trzeci, ale na nim tylko puszcza lajwy czasami, rzadko bo rzadko, ale czasmi są w weekendy - duża część jego filmików z YT jest na www.stuba.xyz - na discordzie ma grupę i tam daje znać jak robi lajwa
  • Odpowiedz
Zapamiętajcie sobie jedno:

Jak kobiecie naprawdę zależy na facecie, to na 99,99999% sama nigdy nie zaproponuje mu tego typu związku. Po prostu nie dopuści do 0,00001% szans, że w wyniku takiej zabawy mogłaby stracić swoją gałąź. Bo co, wyobrażacie sobie, że kobieta puszcza swojego Chada 10/10 z górnej topki, by ruchał inne, ładniejsze laski? Albo obrzydliwie bogatego typa, by ten się jeszcze w którejś zakochał, a ją kopnął w dupę? Oczywiście, że
  • Odpowiedz
@marcin1333: Dzięki, to jest ten kanał który oglądałem jeszcze kilka miesięcy i w którymś momencie zauważyłem że przestawał dodawać nowe filmy i czasami zaglądałem żeby zajrzeć czy wrócił, z tydzień temu ostatni raz ale widzę że 4 dni temu pojawił się nowy film :D
  • Odpowiedz