Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czemu przywierciles kota do polki pedalarz

Przywierciłeś?

@Azerbejdzanski: Taka czynność nie istnieje. Można coś przewiercić, a kota co najwyżej przykręcić, panie inzynieze.

Wierceniem nie da się czegoś zamontować, bo to czynność, która przygotowuje materiał pod na przykład śruby/wkręty, którymi się go "mocuje".
@ziemniag: 10.8V nawet co nie zmienia faktu, że kręci 35 niutków, jak kupowałem to nie było nic równie mocnego w podobnych pieniądzach i rozmiarze. Są większe, mocniejsze ale z małych jest to na prawdę super narzędzie, którym się bardzo wygodnie pracuje.
@ziemniag: do tego stary skręcałem różne rzeczy sobie w domu, zbudowałem drewutnie, kręciłem listwy, meble, ogrodzenie i nigdy nie rozładowałem 2 akumulatorów w jeden dzień. Z całego serca polecam tą niepozorną zabaweczkę.
orly? musisz byc dusza towarzystwa na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Azerbejdzanski: Na imprezach nikt nie PUBLIKUJE niepoprawnych określeń, które czytają kolejne pokolenia czyli młodzi ludzie. Określeń, które zostają na długo (w tym przypadku jest to czas do upadku wykopu - wyłączenia serwerów).

Grzecznie wyjaśniłem komuś, że jest w błędzie, ale ty musiałeś się #!$%@?ć, bo błędnie sądzisz, że się #!$%@?łem, bo daje mi to jakąś satysfakcję.
to ty jestes debilem, bo uzylem sformuowan przywiercic i pedalarz dla jaj, a ty sie sadzisz. kazdy poza toba to ogarnal XD


@Azerbejdzanski: Więcej błędów nie dało się zrobić, niechluju?

Grzecznie wytłumaczyłem, bo sądziłem, że nie zastosowałeś tego niepoprawnego określenia celowo.

Grzecznie, bez wytykania bycia głupim. Ale okazało się, że jednak nie tylko głupi, ale także chamski i sfrustrowany.

Znajdź sobie jakieś satysfakcjonujące hobby, zadbaj o swoje ciało i umysł, a