Wpis z mikrobloga

Odnośnie ostatniej wypowiedzi Mariusza Pudzianowskiego, w hejtparku, o łatwości podrywania kobiet, i tego że wystarczy być po prostu NO RMA LNYM chłopem, to mam do was pytania. Czy słyszeliście kiedykolwiek o tym żeby Pudzian miał żonę/dziewczynę/kochankę? Bo ja nigdy. Z ciekawości nawet to wygooglowałem, i nic. Na pytania o rodzinę, Mariusz zawsze wymijająco odpowiada że nie chce mieszać rodziny w szołbiznes. Ale czy to możliwe, że przez tyle lat bycia na świeczniku, udałoby mu się uchować prywatność żony w takim stopniu ? Mamy XXI wiek, a w necie nie ma żadnego zdjęcia, nawet z zamazaną twarzą jego żony ! Dodajmy że Pudzian jest naprawdę znaną osobą w Polsce, zna go twoja babcia z Tańca z Gwiazdami, znasz go ty z KSW, zna go twój ojciec z Strongmanów, znają go wszyscy z reklam. Ma bardzo wysoką rozpoznawalność, i nikt nie widział jego żony? Na niektórych są stare zdjęcia z jakas kobieta, z która Pudzian pokazał się raz publicznie w 2003 roku, ale nikt nie wie kto to, jak sie nazywała, i o co wgl chodziło. Jego brat - Krystian, ma żonę, wstawił nawet zdjęcie o tym że jest w ciąży. A Mariusz ? Nic, zero. Jedynie pokazuje się w towarzystwie braci Dymek, Sławka Toczka, ogólnie facetów. Żadnych kobiet
I zastanówcie się Mireczki, czy to jest na pewno odpowiednia osoba, to wypowaidania się w takich tematach
#kanalsportowy #pudzian #ksw #strongman #przegryw #hejtpark
  • 12
  • Odpowiedz
@Ateeeny: osoby, które w Naszym kraju muszą ukrywać swoją orientacje a są znane, ukrywają swoich partnerów vide Szpak, Piaseczny, Kwiatkowski. Są przecież rozpoznawalni. Nie twierdzę, że Pudzian ma chłopaka, chodzi o to, że można to ukryć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ateeeny: Pudzian dłużej o swoim życiu prywatnym wypowiedział się u Winiego chyba wczoraj wywiad wyszedł, w skrócie to jego życie prywatne i nikt nie ma się tym interesować, prowadzi życie takie jakie chce ma wszystko zaplanowane na każdy dzień i nie jest gejem XD
  • Odpowiedz
@Ateeeny: jestem z miasta w którym mieszka Pudzian. Chłop co tydzień wozi się z inną dupą. To że w google tego nie znalazłeś nic nie znaczy. Teorie spiskowe muszą być hehe
  • Odpowiedz