Wpis z mikrobloga

@mxmskxjekxkc: mój kolega ze swoją koleżanką pracują teraz z Otto i często gęsto pracę ma tylko na 4 dni w tygodniu i to tylko po 7h, za to hotel pracowniczy im się trafił naprawdę ładny, jak w 5* hotelu
  • Odpowiedz
@mxmskxjekxkc: opinie są skrajne. Dużo też zależy od firmy na jaką chcesz iść przez Otto. Teraz mają niby w kontraktach gwarancję godzin ale jak nie masz swojego auta i chcesz mieszkać na agencyjnym to licz się z tym że mogą Cię ulokować w melinie na Niemcach lub Belgii i będziesz dojeżdżać 80km w jedną stronę busem.
  • Odpowiedz
@mxmskxjekxkc: kolega był w grudniu 2021 przez OTTO w magazynie spożywczym JUMBO. Nie masz gwarantowanych godzin - nie wiesz ile zarobisz przez tydzień, ponoć bywały takie tygodnie gdzie po opłaceniu pokoju (dzielonego!) zostało Ci tylko na jedzenie. Jeżeli chcesz pojechać żeby uzbierać na coś to ciężko to widzę.

Tak było jeszcze od grudnia 2021 do lutego 2022 a teraz nie wiem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mxmskxjekxkc: moja dziewczyna pracowała na taśmie w Hilton Foods w Zaandam przez Otto to koniec końców nie wypłacali ludziom dodatku za pracę w chłodni,ale potem oddali te pieniądze. Nie miała też pełnych godzin zazwyczaj,ale my byliśmy na swoim mieszkaniu a u nich pierwszeństwo mają pracownicy z ich mieszkaniami. Tu jest ruletka z tymi agencjami, zależy gdzie trafisz. Wiem,że dużo pracy i godzin jest w firmie Sligro w Veghel, rekrutuje do nich
  • Odpowiedz