Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego tak wielbicie śp. Janka Rodo, a Geremka nie.
Podniecacie się jedynie dwoma tekstami Janka "ostatni #!$%@? polski" i o zbudowaniu lotniska i chwalicie go że cisnał knura xD
Przecież z Geremkiem też są akcje, pijany rozlewa farbę na ledwo wyczyszone okno, wytrzeźwiałki, hotele itp.
Jedynie co trzeba winić Sławka i Jacka za ich filmy i cenzurę (tj. Srawka i Arona) ale mówmy po imieniu żeby nikt nie zapomniał jak te dziady się nazywają.
#kononowicz
  • 12
@De_besta: PS. jeszcze dokończę, Janek był gorszym żulem niż Andrzej, a filmy Niemieckiego z Geremkiem są dużo bardziej zajebiste niż Mlecznego. Jeżeli Aron nagrywał by Janka też by był "nudnym menelem". Cieszymy się że wtedy redaktorem był Meksyk/Fiodor.
@Indiano: ja nie mówię że Rodo był nudny czy coś. Wniósł dużo do Uniwersum, natomiast też śmieszy mnie to że pierwszy miesiąc Geremka na szkolnej = tysiące paczek bo zajebisty gość, +30k supykcji itd. a teraz nagle nudny menel. No sory statystyk nie oszukamy
, natomiast też śmieszy mnie to że pierwszy miesiąc Geremka na szkolnej = tysiące paczek bo zajebisty gość, +30k supykcji


@De_besta: to idź do obszaru badawczego i zapytaj o opinię. Na wykopie nie widziałem, że zajebisty gość, raczej ludzie się cieszyli z wyjazdu z strusia i jakiejś zmiany.Suby i paczki są od gimbów z tik Toka.
@De_besta: wujek janek zapisał się na karta historii jako pozytywna postać.
Potrafił postawić się knurowi, jak sie wkurzyl to wyszedl.
Byl realnym zagrozeniem dla majora ktorego wrecz doprowadzil do placzu.
Stworzyl alternatywny kontent ktory chetniej ogladalem niz us17
Nigdy sodowa nie uderzyla mu do glowy , dzielil sie kasa z lajtow youtuby sam sobie jedynie swoj olkoholowy zestaw i kat w korytarzu.
I najwazniejsze:
Łoś byl niezalezny od górskiej centrali.
Nie