Wpis z mikrobloga

Z politowaniem patrzę się na te wasze domysły i teorie które snujecie na podstawie filmików na YouTube które są przeznaczone dla bezwiednej gawiedzi.
Doskonale wiecie kto jest krulem tego tagu i ma ekskluzywne zakulisowe info z pierwszej ręki. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Właśnie skończyłem video konferencje z Hajsgandzbergiem i mam świeże ploty.
Po pierwsze: Kambomaharadża przeprowadza się do nowego miasta.
Po drugie: Jeśli będziecie grzeczni to wam opisze jak ten ćpun z Wietnamu wyłapał dwa plaskacze na buzie w związku z czym siedzi teraz cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Prezes wraz z Srejle pozdrawia wszystkich fanów z tagu. Shalom!
#raportzpanstwasrodka #izrael
Pobierz
źródło: comment_1653497926kPBmjWL8M2F2UalZxVtERj.jpg
  • 24
To gdzie się przeprowadzi Lucjusz Zamojewicz to i tak się wkrótce dowiecie z filmów, ale temat nr.2... Chce się tym podzielić dla przestrogi co narkotyki robią z mózgu, szczególnie jak się jest chorym. I najważniejsze jak z tego powodu cierpi rodzina. Cała ta sytuacja z tym naćpanym biedakiem obrodziła w smutne konkluzje.
@LuckyStrike: wszystko jedno gdzie przeprowadzi dupe, tu bardziej interesujące są postacje poboczne kambo uniwersum, Lucjusz Spasońcewicz powoli odchodzi w cień, zestarzał sie, spasł jak wieprz i nic mu sie nie chce. Przestał być kreatywny, w każdym gniocie to samo, łazi po kwadracie, smaży jajco, albo pierdzieli trzy po trzy na pobocznych kanałach. Mało kogo już obchodzi!
Przestał być kreatywny, w każdym gniocie to samo, łazi po kwadracie, smaży jajco, albo pierdzieli trzy po trzy na pobocznych kanałach


@eMinimi: Nie da się ukryć że to prawda. Rozmawiałem z Lucjanem na ten temat kilkukrotnie ale wiecie jak jest... Prezes zawsze wie najlepiej i słuchać innych nie chce. Ale jest nadzieja, jeśli Bóg da to będzie lepszy kontent. Bez jakiś wielkich zmian bo styl jest już wyrobiony ale możecie liczyć
@LuckyStrike: czy mówisz o czym ja teraz myślę, a czego większość dla zachowania własnego funkcjonalnego libido woli nie widzieć i sobie nie wyobrażać, tego smutnego obowiązku wykonywanego przez srejle?

Wiadomo rutyna, rutyną, ale o zdrowiu niech pomyśli prezes, bardziej przyszłościowo. Seks jest zdrowy ale trzeba być zdrowym by mieć potencję.